Menu

Tenis: Andrzejczak wraca z Pszczyny z brązem

Aż trzech spośród 8 ćwierćfinalistów Halowych Mistrzostw Polski U16 – Kadetów w Tenisie Ziemnym, rozegranych w Pszczynie to zawodnicy Klubu Tenisowego Szczawno Zdrój. Nasi zawodnicy musieli jednak uznać wyższość rywali, Marcin Andrzejczak zajął wysokie, trzecie miejsce.

Tenis: Andrzejczak wraca z Pszczyny z brązem

W obiekcie Śląskiego Centrum Tenisa w Pszczynie rozegrano Halowe Mistrzostwa Polski U16 – Kadetów.  Zawody zgromadziły na starcie całą czołówkę zawodników z całej Polski a na starcie zameldowali się oczywiście reprezentanci Klubu Tenisowego Szczawno Zdrój: Maksymilian Krzyżosiak-Michnikowski, Bruno Kokot, Gabriel Wójcicki, Antoni Pankowski, Marcin Andrzejczak.

Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony bowiem aż 3  spośród 8 ćwierćfinalistów Mistrzostw stanowili gracze Uzdrowiska. Ostatecznie w do półfinału imprezy zdołał przebić się Marcin Andrzejczak pokonując w ćwierćfinale Kacpra Królikowskiego ze Szczecina. Po walce wyższość musieli uznać Gabriel Wójcicki oraz Bruno Kokot którzy ulegli odpowiednio Tomaszowi Berkiecie z Warszawy i Jakubowi Jędrzejczakowi z Bielsko Białej. Ten ostatni stanął również na drodze do finału wspomnianemu Marcinowi Andrzejczakowi, który ostatecznie może pochwalić się bardzo wysokim trzecim miejscem oraz brązowym medalem. Blisko strefy medalowej nasi zawodnicy byli również w deblu. Tutaj w ćwiercfinale para Wójcicki/Smater uległa parze Lange/Majchrzak a para Zaorski/Kokot dopiero w supertiebreaku uległa parze Jędrzejczak/Kaszowski.

 

 


adm
fotro: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Bałwan w Szczawnie Zdroju

''Obrotowe znaki'' - prokuratura wszczęsła śledztwo

''Obrotowe znaki'' w Szczawnie Zdroju w prokuraturze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij