Menu

History Hiking: O warzeniu piwa

Z okazji urodzin kanału, twórcy History Hiking zabierają widzów do browaru, gdzie uwarzyli coś, czego sami będziecie mogli skosztować.

History Hiking: O warzeniu piwa

red

 

 

video: History Hiking

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Józek (25 kwietnia 2021 19:08)
Voraz bardziej to żałosne ...
Wyga (24 kwietnia 2021 19:13)
Cytuję użytkownika: Ksiegowy
Doprawdy bedzie lepiej jak Kazek sie zajmie tematami neutralnymi a nie pogadankami z historii bedac na zoldzie szydowskim.
Ciężko się zajmować historią, gdy Prawda jest antysemicka.
Ksiegowy (24 kwietnia 2021 15:59)
Doprawdy bedzie lepiej jak Kazek sie zajmie tematami neutralnymi a nie pogadankami z historii bedac na zoldzie szydowskim.
Wojek (24 kwietnia 2021 15:09)
Swietna wiadomość,zatem jutro jadę do Jedlinki.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   browar  |   kazek  |   jedlinka  |  

History Hiking: Niemiecka opuszczona fabryka w Kamiennej Górze

History Hiking: Wielki skarb i morderstwo

Łukasz Kazek odkryje Dolny Śląsk. Nowy program History Channel

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij