Menu

W Jedlinie-Zdroju znów można wypożyczyć rower elektryczny

Wypożyczalnia będzie czynna od 29 kwietnia. Rezerwacji dokonać można z 14-dniowym wyprzedzeniem. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 3 rowery

W Jedlinie-Zdroju znów można wypożyczyć rower elektryczny
Z uwagi na panującą pandemię COVID-19 trzeba dostosować się do pewnych zasad
Rezerwacji dokonać  telefonicznie przez kontakt z Biurem Obsługi Klienta: tel. 748455215. Założyć maseczkę oraz zdezynfekować ręce.
 
Rowery wypożyczane są na okres do 24 godzin (w tygodniu) lub na weekend – od piątku do godziny 8.00 w poniedziałek. Rowery są dostępne wyłącznie dla mieszkańców Jedliny-Zdroju.
 
Wypożyczalnia mieści się przy Urzędzie Miasta przy ul. Poznańskiej 2
 
Aby wypożyczyć rower należy mieć 18 lat. Przedstawić dokument ze zdjęciem i podpisać umowę.
 
 
Wypożyczalnia jest czynna 
 
poniedziałek, środa, czwartek 8:30 – 15:00 
wtorek 8:30 – 16:30 
piątek 8:30 – 13:30. 
 
red
foto: fb Jedlina Zdrój
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wypozyczalnia  |   jedlina  |   zdroj  |   rowery  |  

Śmieci z Walimia, Głuszycy i Szczawna-Zdroju trafią do Wałbrzycha

Wałbrzych przejmie odpady od okolicznych gmin

Chce zatknąć flagę Jedliny-Zdrój w Himalajach. Możesz pomóc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij