Menu

Szczawieńscy tenisiści z wynikami w zawodach

W Szczecinie zorganizowano drugi turniej polskiego cyklu międzynarodowych zawodów Tenis Europe U14. Na starcie KT Szczawno Zdrój reprezentowali Jan Kluczyński oraz Filip Kosiński. 

Szczawieńscy tenisiści z wynikami w zawodach
W singlu Janek uległ Ukraińcowi Maksymowi Kalabishce 2/6 4/6 natomiast Filip przegrał z Duńczykiem Emanuelem Grau Kristiansenem 6/2 4/6 0/6.
 
Tymczasem w deblu Janek grając w parze ze wspomnianym Kalabishką dotarł do ćwierćfinału natomiast na podium turnieju deblowego stanął Filip Kosiński, który grając w parze z Janem Nowackim Kozerki Grodzisk Mazowiecki dotarł do ścisłego finału gdzie po walce 1/6 7/6 (5) 8/10 musieli uznać wyższość pary Mitoń/Plenkiewicz.
 
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

tenis  |   kosinski  |   zawody  |  

Karacistki z Głuszycy na podium. Zdobyły srebro i brąz

Puchar Polski w Tenisie na Wózkach

International Acro Cup Sudety (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij