Menu

16 dzików wybrało się na spacer ulicą Zamkową

Dziki postanowiły wybrać się na wycieczkę ulicami Śródmieścia. Około 16 sztuk najpierw  zobaczyło co dzieje się w PWSZ, później dziki  zajrzały do naszej redakcji, przeszły obok terenu szkoły muzycznej i skręciły w stronę ulicy Moniuszki

16 dzików wybrało się na spacer ulicą Zamkową

 

 

video: fb Andrzej Harazinski

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

# (15 lipca 2021 5:46)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Lewactwo przekracza granice kulturowe,chca zwierzęta uczłowieczyć a ludzi zezwierzecic.Pajacowanie się skonczy kiedy dziki kogoś rozszarpią.
Ale ty jesteś pop*****lony!
Martynka (14 lipca 2021 18:58)
Och, jak pragnę żeby jakiś dziki mnie odwiedził...
;D (14 lipca 2021 13:59)
Dzikie miasto - dzikie obyczaje ...
*** (14 lipca 2021 12:31)
tyle wspaniałego i zdrowego mięsa, przecież wystarczy to zagonić do jakiejś zagrody, przebadać a potem ubić i rozebrać na mięso, w marketach zwykłe gulaszowe z dzika kosztuje 40 zł za kilo, a tu tyle biega sobie po tej szełemengelowej wsi
Księgowy (14 lipca 2021 12:07)
Lewactwo przekracza granice kulturowe,chca zwierzęta uczłowieczyć a ludzi zezwierzecic.Pajacowanie się skonczy kiedy dziki kogoś rozszarpią.
Filip (14 lipca 2021 9:36)
Cytuję użytkownika: ania zębatka
Cytuję użytkownika: Filip
Jak nic, kierowały się do ratusza podziękować Szełemence za kwietne łąki.
Geniusz po prostu geniusz. Jesteś pisiorku ofiarą reformy zalewskiej. Dziki i kwietne łaki, a pszczoły miód zbierają z padliny.
Zapewne pszczoły już cię obsiadły. Dziki zimą zakopią się w zaspach na głównych ulicach Wałbrzycha.Nikt ich tam nie znajdzie,bo jakiś idiota wyłączy oświetlenie.Problem sam się rozwiąże.
Wałbrzych (14 lipca 2021 9:34)
Przyszły razem z Donaldem
Wałbrzych (14 lipca 2021 9:34)
Przyszły razem z Donaldem
Wałbrzych (14 lipca 2021 9:33)
Przyszły razem z Donaldem
Krzyś (14 lipca 2021 7:41)
Cytuję użytkownika: Czech
Cytuję użytkownika: Krzyś
To jest nepotyzm PO nauczyli dziki że rodzinnie do koryta i walą do ratusza.
A Tobie czasy nie pomieszały się?przecież to ;koledzy; obecnie rządzących,pewnie już po ;redukcji; stanowisk;ale kierunek obrały dobry;znajdą ;nowe korytka;
Pisz tak ,aby przekaz był czytelny, zafajdany tuskojebie.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

spacer  |   dziki  |   wycieczka  |   zamkowa  |  

Wycieczki z przewodnikiem po Zagórzu i na Zamek Grodno

Dziki wygrywają z Górnikiem w drugim półfinałowym meczu

Podsumowanie pierwszego meczu finału Suzuki 1 Ligii Koszykówki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij