Menu

Wałbrzyski skatepark będzie znowu działać

Wałbrzyski Skatepark  przy ul. Topolowej w końcu będzie działać. Po półtora roku od zamknięcia znalazł się dzierżawca, który ma dać mu nowe życie.
 
 
Wałbrzyski skatepark będzie znowu działać
Obiekt zamknięto wraz z rozpoczęciem się pandemii. Od tamtej pory był zamknięty na cztery spusty.  Właścicielem obiektu jest Gmina Wałbrzych. Przez dłuszy czas trwały próby znalezienia dzierżawcy. Jak informuje miasto od sierpnia jest podpisana umowa, a obiekt ma się otworzyć we wrześniu. 
 
Przypomnijmy, że korzystanie z wałbrzyskiego skateparku nie było tanie. Był to jeden z najdroższych obiektów w Polsce. Ceny były wyższe niż w Warszawie
 
Przeczytasz o tym więcej tutaj 
 
 
Obiekt cieszył się dużym zainteresowaniem, bo w najbliższej okolicy nie znajdziemy zadaszonego miejsca do uprawiania sportów ekstremalnych.
 
red
foto: ilustracyjne/fb Skate Park Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Dzierżawca (28 sierpnia 2021 22:10)
Aktualny telefon jest od tygodnia wyświetlany w Google. Zapraszam redaktora do bezpośredniego kontaktu z obsługą Skateparku. Pozdrawiam
Paweł (28 sierpnia 2021 21:05)
Miasto woli oddać obiekt i pozornie mniej wydawać. Teraz będzie można swobodnie ćpać, chlać i hulać. Za jakiś czas i po kilu wypadkach, miasto przejmie ponownie obiekt. Tylko już zrujnowany.
Zenek (28 sierpnia 2021 17:21)
Szanowni Państwo taniej nie będzie na pewno gdyż obiekt bedzie już nie pod jurysdykcją miastem czy spółka AQUA ZDRÓJ która to dotowala jak studnie bez dna lecz jest w prywatnych rękach w związku z czym musi byś samo wystarczalny finansowo.
Janek (28 sierpnia 2021 10:23)
Brawo Sławek Turlinski
Skate (28 sierpnia 2021 10:04)
Co z tego skoro będzie jak z Aqua Zdrojem. Taniej jest do Świebodzic samochodem pojechać z Wałbrzycha na basen z sauną na 2h niż w Wałbrzychu godzina kosztuje. Powodzenia.
Ha. (28 sierpnia 2021 9:57)
I po co to otwierać jak zaraz będzie kolejny lockdown?. Szkoda czasu i pieniędzy.

Dodaj komentarz

skatepark  |   dzialac  |   rolki  |   hulajnogi  |   deskorolka  |   skateboard  |   topolowa  |  

Stara Kopalnia Najlepszym Produktem Turystycznym Dolnego Śląska

Policja zatrzymała dwunastu pijanych kierowców

Defibrylatory, skatepark, skwer muzyczny, cmentarz. Ruszyło...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij