Menu

Proponował seks 14-latce. Jest akt oskarżenia

Do 2 lat więzienia grozi 49-letniemu mężczyźnie, który proponował seks 14-latce. Do świdnickiego sądu wpłynął już akt oskarżenia. 
 

 
Proponował seks 14-latce. Jest akt oskarżenia

Grzegorz Z., wpadł w ręce policji w połowie listopada ubiegłego roku. Zatrzymanie mężczyzny zorganizowała wraz z policją organizacja Wataha-Na Tropie Pedofilii. 48-letni wówczas mężczyzna, od kilku tygodni korespondował z podającą się za 14-latkę "pozorantką" podstawioną przez Wtaha-Na Tropie Pedofili. Proponował wspólną kąpiel, przytulanie, spotkanie i inne czynności seksualne. Grzegorz Z. został zatrzymany gdy przyszedł na spotkanie z dziewczyną. 

Już kilka dni po zatrzymaniu usłyszał zarzut  składania propozycji za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej małoletniemu poniżej lat 15 poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej.

 

 


Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów.  Trwają kolejne postępowania, niewykluczone, że 49-latek dopuścił się wcześniej podobnych przestępstw. 

Do świdnickiego sądu wpłynął akt oskarżenia. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia. 


adm
foto:  Organizacja Wataha-Na Tropie Pedofilii 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

antyklecha (31 stycznia 2022 14:03)
Cytuję użytkownika: Vera
Cytuję użytkownika: Tonia
Szoda ze gosc nie jest ksiedzem wtedy uniknalby calej tej afery i napewno obroniliby go.
Nie stać cie na inny komentarz,głupi i prostacki?
Przeciwnie: mądry i rzeczywisty!
Zona (18 stycznia 2022 17:12)
Jak ja miałam 14 lat to pieprzyło mnie pół podwórka. Dzis 2 dzieci i szczęśliwa żona i Matka. Czas szaleństwa się skonczl,mąż nie wie,było minęło.
prawo i logika przede wszystkim (18 stycznia 2022 11:01)
Jak mógł on proponować cokolwiek osobie małoletniej, skoro faktycznie nie było żadnej osoby małoletniej której miał coś proponować? Totalitarne ściganie za myślozbrodnię?
14 latka (18 stycznia 2022 10:08)
Kto nie pukał 14 latki? ;-) Pewnie go prowokowala. Kto z nas nie ma pokus.
PanLach (18 stycznia 2022 8:17)
Czy normalny człowiek zakłada konto 14 letniej cichodajki?
Biedaszyb (17 stycznia 2022 19:49)
Wyrok: rozstrzelać
Cnota i honor (17 stycznia 2022 19:43)
Cytuję użytkownika: Prokurent
Nic mu nie grozi. Jeśli będzie odważny to wywalczy spore zadośćuczynienie.
Ja myślę. Jeżeli nie jest to kolejny niedorozwinięty to tak im da popalić ze poproszą o pieniądze na Facebooku od ludzi.
Prokurent (17 stycznia 2022 15:00)
Nic mu nie grozi. Jeśli będzie odważny to wywalczy spore zadośćuczynienie.
Hydrathethird (17 stycznia 2022 11:03)
Cytuję użytkownika: Hydra
Cytuję użytkownika: dcdfv
a do czego są kobiety prawa natury
Jest prawo naturalne i prawo pozytywne. Wolność od i wolność do. Jak już patrzysz od "strony kobiety" to zauważ, że aby wychować dziecko potrzeba stabilizacji i bezpieczeństwa a gwałt czy też wykorzystwyanie czyjeś niewiedzy czy bezradności to przemoc i niepewność.
Tak nawiasem, ciekawe czy to właśnie nie potrzeba bezpieczeństwa zmusiła Boudkie do stawienia czoła Rzymianom? Pantoflarze.
Hydra (17 stycznia 2022 10:47)
Cytuję użytkownika: dcdfv
a do czego są kobiety prawa natury
Jest prawo naturalne i prawo pozytywne. Wolność od i wolność do. Jak już patrzysz od "strony kobiety" to zauważ, że aby wychować dziecko potrzeba stabilizacji i bezpieczeństwa a gwałt czy też wykorzystwyanie czyjeś niewiedzy czy bezradności to przemoc i niepewność.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   prokuratura  |   pedofil  |   sąd  |  

Zwłoki znalezione w Masywie Chełmca

Trzeźwy poranek: trzech pijanych za kółkiem

Licznik zatrzymał się na 210 km/h. Kierowca zginął na miejscu.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij