Menu

Wszystkiego co najlepsze ! Pani Marianna skończyła sto lat

Ma czternastu prawnuków 
i jednego praprawnuczka. Pani Marianna Bober z Głuszycy skończyła 100 lat.  Zgadnijcie ilu 100-latków mieszka na Dolnym Śląsku. Sprawdziliśmy. 


 
 
Wszystkiego co najlepsze ! Pani Marianna skończyła sto lat
Pani Marianna Bober urodziła się 5 stycznia 1922 roku w Potasznikach. W powiecie wałbrzyskim mieszka od 1946 roku, do Głuszycy przybyła w 1960 roku. Z trójki swojego rodzeństwa tak pięknego wieku dożyła jedynie ona. Urodziła i wychowała troje dzieci, dwóch synów i córkę. Doczekała się siedmiu wnuków, czternastu prawnuków 
i jednego praprawnuczka.

Z okazji urodzin, Panią Marianne odwiedził burmistrz Głuszycy, ROman Głód, otrzymała też życzenia od premiera i wojewody.  Szanownej Jubilatce życzymy zdrowia i radości. 
 
 

A ilu stulatków mieszka w Wałbrzychu i na Dolnym Śląsku ? Na Dolnym Śląsku mieszka obecnie 280 osób, które mają więcej niż sto lat.  W samym Wałbrzychu 66, w  Legnicy - 22, a we Wrocławiu 192 (dane z I kwartału 2021 roku).
 adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Józek (23 stycznia 2022 7:40)
Piekny wiek 200lat życzę oby my dożyli tylu lat życzę wszystkim
99 latek (22 stycznia 2022 18:43)
A dyrektorka z ZUSu gdzie? Zawsze odwiedzali stulatków a teraz ich w d.mają? Covida się boją?

Dodaj komentarz

Powrót głuszyckiej Ligi Lekkoatletcznej Szkół Podstawowych

Powrót Święta Włókiennika

Głuszycki Tydzień Bibliotek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij