Menu

Boguszowski żłobek z certyfikatem

Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu pod nazwą "Bezpieczny i przyjazny żłobek" organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego.
 
 
Boguszowski żłobek z certyfikatem
Celem konkursu było rozwijanie aktywności małych dzieci, wdrażanie do samodzielności, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb i możliwości wychowanków oraz rozbudzanie ciekawości, stymulowanie wszystkich obszarów rozwoju.
 
 
 
Ocenie podlegało nie tylko funkcjonowanie placówki, ale także działalność wychowawcza, dydaktyczna, opieka nad dziećmi i ich rozwój, żywienie w żłobku oraz współpraca z rodzicami. 
 
Aby zdobyć tytuł „Bezpieczny i przyjazny żłobek” placówka musiała zrealizować szereg zadań. Organizowane były rodzinne uroczystości, np. Dzień Babci, Mamy, Taty.  Dzieci brały udział w codziennych zabawach na świeżym powietrzu, a w ramach zajęć pt. „Pysznie, zdrowo, kolorowo” –   przygotowywały z pomocą opiekunów przekąski.  adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Dni Boguszowa z Mariuszem Pudzianowskim

Dni Boguszowa. Gwiazdą Marcin Daniec (VIDEO/FOTO)

Zaczyna się odstrzał dzików

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij