Menu

Rekord świata pobity o 253 osoby

Jest nowy rekord świata. 7676 gitarzystów zagrało wspólnie we wrocławskim rynku
utwór "Hey Joe". To nowy rekord świata.

 

Rekord świata pobity o 253 osoby
To już po raz 20-ty w rynku we Wrocławiu bito rekord we wspólnej grze na gitarach utwou Jimiego Hendrixa 'Hej Joe'. W ubiegłym roku z powodu pandemii rekord pobijano "online", uczestnicy grali w domach a imprezę zorganizowano w intermecie.  

W 2019 roku "Hej Joe" zagrały wspólnie 7423 osoby - to obowiązujący rekord, który udało się pobić !.   W tym roku we wrocławskim rynku spotkało się 7676 gitarzystów i wspólnie zgrało utwór Hendrixa bijąc tym samym rekord świata. 


 
 
 
adm
foto: ilustracyjne/fb Leszek Cichoński 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Hendrix  |   Hej Joe  |   Leszzsek Cichoński  |  

Wystąp na scenie podczas bicia Gitarowego Rekordu Świata

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij