Menu

Gość Dnia - Roman Szełemej

- Lisia Sztolnia nie zawaliła się. Pracujemy nad tym, żeby ten zabytek zabezpieczyć i sprawnie dokończyć budowę obwodnicy - zapewnia prezydent Wałbrzycha. Dr Roman Szełemej popiera ideę budowy wspólnej listy opozycji demokratycznej w najbliższych wyborach parlamentarnych, ale sam w nich nie wystartuje.

Gość Dnia - Roman Szełemej

Komentarze

long jon (7 czerwca 2022 9:55)
Cytuję użytkownika: Stołeczny
Nic dziwnego że cała Polska ma bekę z Wałbrzycha
Bekę to ma z Ciebie twój stary.
Polus (29 maja 2022 14:24)
Romuś a po co nam ta fontanna bedzie tam woda czy sadzawka co geniuszu ikto za to zapłaci
Stołeczny (22 maja 2022 17:51)
Nic dziwnego że cała Polska ma bekę z Wałbrzycha
superpatol (21 maja 2022 16:34)
Cytuję użytkownika: J***ć pis
Cytuję użytkownika: Fliper
ŻD nawet jak śpi to kłamie.
Fliper ty CWELU!
Co chcesz sie dobrac zwyrolu
J***ć pis (20 maja 2022 9:06)
Cytuję użytkownika: Fliper
ŻD nawet jak śpi to kłamie.
Fliper ty CWELU!
Fliper (19 maja 2022 21:08)
ŻD nawet jak śpi to kłamie.

Dodaj komentarz

Roman Szełemej  |   Obwodnica  |   Lisia Sztolnia  |   remont  |   wybory  |  

Pieniądze dla regionu wałbrzyskiego: KE zatwierdziła 5 planów...

MZB remontuje kominy... zimą. A mieszkańcy marzną

Miesiąc z Europejką

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij