Menu

B Україні 5,2 мільйона дітей потребують гуманітарної допомоги

 Станом на 24 лютого 2022 року внаслідок терактів в Україні загинули щонайменше 262 дитини, 415 отримали поранення. ЮНІСЕФ попереджає, що сто днів війни мали катастрофічні наслідки для дітей у масштабах, яких не було з часів Другої світової війни.

B Україні 5,2 мільйона дітей потребують гуманітарної допомоги
Три мільйони дітей в Україні та понад два мільйони наймолодших у приймаючих країнах зараз потребують гуманітарної допомоги. Крім того, майже двоє з трьох дітей були змушені покинути свої домівки через триваючі бойові дії.
 
За даними OHCHR, в середньому в Україні двоє дітей гинуть і четверо отримують поранення переважно в результаті нападів із застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки в населених пунктах. Об’єкти цивільної інфраструктури, зокрема 256 медичних центрів і кожна шоста школа на сході країни за підтримки ЮНІСЕФ, були зруйновані. Також знищені сотні інших навчальних закладів по всій країні. Умови життя дітей на сході та півдні України, де бої найжорстокіші, стають все більш відчайдушними.
 
1 червня ми відзначали День захисту дітей в Україні та всій області. Замість цього святкування ми маємо сотий день війни, яка знищила життя мільйонів дітей. Без негайного припинення вогню та мирних переговорів наймолодші продовжуватимуть страждати, а наслідки війни торкнуться вразливих дітей у всьому світі, сказала Кетрін Рассел, генеральний директор ЮНІСЕФ.
 
ЮНІСЕФ попереджає, що війна в Україні спричинила серйозну кризу у захисті дітей. Наймолодші, хто тікає від насильства, ризикують бути відокремленими від сім’ї, насильством, сексуальною експлуатацією та торгівлею людьми. Більшість із них були свідками травматичних подій. Діти терміново потребують безпеки та психологічної підтримки, особливо ті, що відокремлені від сім’ї та без супроводу. Перш за все, їм потрібен мир.
 
Війна та масове переселення призвели до того, що багато сімей втратили засоби до існування і не мали достатнього доходу для задоволення основних потреб. Сім’ї також не в змозі забезпечити належну підтримку своїм дітям.
 
ЮНІСЕФ повторює свій заклик до негайного припинення бойових дій в Україні та захисту всіх дітей від шкоди. Заклик організації передбачає припинення використання вибухівки в населених пунктах і напади на цивільну інфраструктуру. ЮНІСЕФ також закликає забезпечити повний гуманітарний доступ до дітей, які потребують допомоги, де б вони не були.
 
ЮНІСЕФ разом із партнерськими організаціями присутній в Україні та сусідніх країнах, надаючи гуманітарну допомогу дітям та їхнім родинам. Пріоритетним є забезпечення охорони, чистої води, медичної, харчової та освітньої допомоги. В Україні ЮНІСЕФ та партнери:
• надано рятівну медичну допомогу майже 2,1 млн. осіб;
 
 
• забезпечили доступ до чистої води для понад 2,1 мільйона людей;
• надано психологічну допомогу понад 610 тис. дітей та вихователів;
• забезпечено навчальними матеріалами майже 290 тис. дітей.
Крім того, 300 тисяч сімей зареєструвалися на програму фінансової підтримки, яку впроваджує Мінсоцполітики в Україні за підтримки ЮНІСЕФ.
І навпаки, у країнах біженців ЮНІСЕФ підтримує національні, муніципальні та місцеві системи, які надають основні послуги дітям, особливо найбільш уразливим. Діяльність організації включає:
• навчання прикордонників з питань боротьби з торгівлею людьми;
• розширення освітніх та інтеграційних можливостей для дітей-біженців у школах;
• закупівля вакцин та медичних товарів;
• створення місць для навчання та ігор, які забезпечують відчуття нормальності для маленьких дітей.
 
У Молдові, Румунії, Польщі, Італії, Болгарії та Словаччині ЮНІСЕФ та UNHCR запустили загалом 25 т.зв. Blue Dots, або Центри підтримки дітей та сім'ї. Blue Dots розташовані вздовж основних транспортних маршрутів і надають важливу підтримку дітям і сім’ям, які пересуваються. У Молдові понад 52 000 біженців були включені до програми фінансової допомоги, яку впроваджують ЮНІСЕФ та UNHCR.
 
ЮНІСЕФ закликав міжнародну спільноту виділити 624,2 мільйона доларів на гуманітарну допомогу постраждалим від України та 324,7 мільйона доларів на допомогу українським біженцям у сусідніх країнах. Ви можете допомогти, зробивши пожертву через веб-сайт ЮНІСЕФ Польща: www.unicef.pl/ukraina.
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Wałbrzych przekaże kolejne agregaty Ukrainie

Pochwalał wojnę na Ukrainę - grozi mu 5 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij