Menu

Pierwszy dzień festiwalu: Żulczyk, Bończyk i Lubomski w Starej Kopalni

Za nami pierwszy dzień Festiwalu Twórczej Wyobraźni w Starej Kopalni. Odwiedził ją pisarz Jakub Żulczyk, który spotkał się z czytelnikami, a na scenie zaporezentowali się Jacek Bończyk z zespołem i Mariusz Lubomski.

Pierwszy dzień festiwalu: Żulczyk, Bończyk i Lubomski w Starej Kopalni

Po raz pierwszy w Starej Kopalni odbywa się Festiwal Twórczej Wyobraźni i śmiało można powiedzieć, że okazał się strzałem w dziesiątkę. Duża frekwencja, dobra pogoda i znakomite występy i spotkania. To jeszcze nie koniec! Festiwal potrwa jeszcze dwa dni.

W piątek mogliśmy zobaczyć Jakuba Żulczyka podczas spotkania autorskiego. Opowiadał o swoich książkach i twórczości. Podpisywał je i rozmawiał z czytelnikami.

Przeczytaj też: Jakub Żulczyk odwiedził Starą Kopalnię

Mogliśmy posłuchać koncertu ambasadora Wałbrzycha, Jacka Bończyka i zobaczyć występ Mariusza Lubowskiego ( na scenie, która znajdowała się w nowej, kameralnej lokalizacji między budynkami Starej Kopalni).

Zobacz jakie atrakcje będą czekać na odwiedzających Starą Kopalnię podczas kolejnych dni Festiwalu

Sobota, 18.06.2022 r.


godz. 12.00 - Spotkanie z Agnieszką Szpilą - Kuźnia

godz. 18.00 - Ghostman – „Dźwięki duszy” - Kuźnia

godz. 20.00 - String Connection – Jubileusz Krzesimira Dębskiego - Dziedziniec


 
Niedziela, 19.06.2022 r.

 
 
godz. 12.00 - Spotkanie z Andrzejem Stasiukiem - Kuźnia

godz. 18.00 - Michał Rudaś  - „Kolory świata” - Kuźnia

godz. 20.00 - Piotr Bukartyk & Ajagore – „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania” - Dziedziniec
 
foto: P. Mistrzak
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37

Komentarze

RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (20 czerwca 2022 10:45)
Cytuję użytkownika: Grazia
Byliśmy z mężem na Festiwalu Twórczej Wyobraźni trzy dni na każdym spotkaniu z pisarzami jak również występach artystów muzycznych i zespołów. Jesteśmy pod wrażeniem było pięknie. Dużo wspaniałej uczty kulturalnej. To co zrobił Dyrektor artystyczny Pan Jacek Bończyk z całym zespołem i oczywiście dzięki naszemu Prezydentowi to wielkie dzięki. Czekamy na więcej. Bardzo dziękuję Panie Prezydencie. Osoby którym się nie podobało i psioczą to niestety przykro , że nie chcą i nie rozumieją dobrej sztuki, piosenki etc niech nie przeszkadzają . Polecam im Zenka Martyniuka .
40 CPUNOW WSI24, EGO POLECHATNE A ILE TO NAS KOSZTOWALO, ILE TE AKTORECZKI, PISAZE, LUDZIE KULTURY PRZYTULILI KASY ZA TE SMIESZNE WYSTEPY??? NO? ILE?? ILE MY MIESZKANCY ZAPLACILISMY ZA PROPAGANDE3 ROMANA SZELEMEJA. BO JA SIE DO WALBRZYCHA WSTRYDZILAM PRZYZNAC, ALE JUZ SIE NIE WSWTDZE, ODKAD ROPMAN SZELEMEJ RZADZI., DOBREJ SZTUKI, Z WYPIERDALAJ, Z JEBANIEM LUDZI O INNYCH POGLADACH GWIAZDKAMI, CZY TEZ O PREZYDENTACH DEBILACH? TO SZTUKA KLOACZAA, DLA SWIN W OBORZE. TYPOWA SWINIA Z FOLWARKU ZWIERZECEGO. JAK CHCESZ O SZTUCE TO ZACZNIJ OD ORWELLA I FORLWARKU ZWIERZECEGO, FOLWARCZNA SWINIO. A TERAZ DO FAKTOW, BO FOLWARCZNA SWINIA CHCE ZAMNKACV USTA. ILE TA SZCZUJANIA NA POLAKOW NAS MIESZKANCOW KOSZTOWALA?
Grazia (19 czerwca 2022 23:05)
Byliśmy z mężem na Festiwalu Twórczej Wyobraźni trzy dni na każdym spotkaniu z pisarzami jak również występach artystów muzycznych i zespołów. Jesteśmy pod wrażeniem było pięknie. Dużo wspaniałej uczty kulturalnej. To co zrobił Dyrektor artystyczny Pan Jacek Bończyk z całym zespołem i oczywiście dzięki naszemu Prezydentowi to wielkie dzięki. Czekamy na więcej. Bardzo dziękuję Panie Prezydencie. Osoby którym się nie podobało i psioczą to niestety przykro , że nie chcą i nie rozumieją dobrej sztuki, piosenki etc niech nie przeszkadzają . Polecam im Zenka Martyniuka .
Styr (19 czerwca 2022 18:01)
Może ktoś mnie poprawi ale tam jest góra 40 osób. Frekwencja zaje.....
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (18 czerwca 2022 16:54)
BO JEBNE!! ALE ZNALEZISKO!! RUDY ZDRAJCA PRZEMAWIA W KOSCIELE Z AMBONY. k***a ALE PERELKA. CO ZA RUDA WYCIERACZKA, JAK TRZEBA TO I DO SUKIENKOWYCH POJDZIE. https://twitter.com/i/status/1538131711053152258 GDY ZDRAJCY ZLAMALIK PRZYSIEGE DANA NARODOWI PRZED WEJSCIEM DO UE, CZZYLI DBANI O WARTOSCI CHRZESCIJANSKIE W UEROPIE, JEZELI ZDRADZILI KOSCIOL, KOSCIOL SIE OD ZDRAJCOW ODWROCIL, TO TERAZ ZDAJCY, CHCA BY POLACY SIE ODWROCILI DO KOSCIOLA I SZLI ZA ZDRAJCAMI. 20% PO-JEBANYCH JEST NIESTETY, CO ZA ZDRAJCAMI WARTOSCI I KUKLTURY POLSKIEJ ISC IM NIE PRZESZKADZA.

Dodaj komentarz

festiwal  |   bonczyk  |   żulczyk  |   stara  |   kopalnia  |   wyobraznia  |   muzyka  |   koncerty  |   rozrywka  |  

Festiwal Kwiatów w Zamku Książ już wkrótce. Inspiracją Księżna Daisy

Wałbrzych: Targi Ślubne Daisy Wedding (FOTO)

Kopalnia Złota w Starej Kopalni. Wystawa prac Lva Sterna

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij