Menu

Krzesimir Dębski i String Connection na Festiwalu Twórczej Wyobraźni w Wałbrzychu

Drugi dzień Festiwalu Twórczej Wyobraźni to między innymi spotkanie z Ambasadorką Wałbrzycha Agnieszką Szpilą i koncert Krzesimira Dębskiego (który również jest Ambasadorem Wałbrzycha) i grupy String Connection. 

Krzesimir Dębski i String Connection na Festiwalu Twórczej Wyobraźni w Wałbrzychu

Komentarze

Akustyk (20 czerwca 2022 12:04)
Cytuję użytkownika: Wiocha
Redakcjo czym wy robicie zdjęcia, kalkulatorem?
Dźwięk, zwłaszcza w pierwszym filmiku też nie do przyjęcia. Nieczytelny i przebasowany. Przy dzisiejszej technice to dramatyczna kompromitacja. Może warto udać się po naukę do OKSiR w Świeciu, organizatora Blues na Świecie Festival. Materiały foto i video z tego festiwalu to uczta dla oka i ucha. Warto poszukać na you tubie.
Wiocha (20 czerwca 2022 9:14)
Redakcjo czym wy robicie zdjęcia, kalkulatorem?

Dodaj komentarz

Kultura  |   Sztuka  |   Koncert  |   Rozrywka  |   Krzesimir Dębski  |   Stara Kopalnia  |   String Connection  |   Festiwal Twórczej Wyobraźni  |  

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Raper Sobota zagra w Szczawnie-Zdroju dla chorej Gabrysi

Ponad 160 zdjęć na Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij