Menu

Turniej Tenisa z OSK Podzamcze

Ośrodek Społeczno-Kulturalny SM Podzamcze zorganizował Turniej Tenisa Ziemnego. Impreza odbyła się na kortach obiektu sportowego przy ul. Grodzkiej. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: mężczyźni do 50 lat i 51+. 

Turniej Tenisa z OSK Podzamcze
Podczas rozgrywek zorganizowana została zbiórka aluminiowych opakowań po napojach. Turniej zorganizowany został przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz Fundację na Rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL.
 
 
Wyniki:
Kat. Mężczyźni do 50 lat:
1. Jacek Bilski
2. Bogumił Chodzyński
3. Damian Rohacz
4. Damian Komor
5. Mateusz Bronek
 
 
6. Wojciech Simm
 
Kat. Mężczyźni 51+:
1. Jarosław Kloc
2. Andrzej Mozołowski
3. Witold Szyperski
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

11111 (22 czerwca 2022 8:09)
Pan Jacek wszystko wygrywa jest najlepszy w Wałbrzychu . BRAWO

Dodaj komentarz

podzamcze  |   sport  |   tenis  |   osk  |  

Nowe centrum sportowo-dydaktyczne oficjalnie otwarte

Orlik przy ul. Limanowskiego do remontu

Wielka rewitalizacja ul. Beethovena

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij