Menu

Nowi funkcjonariusze w wałbrzyskiej policji

Szeregi wałbrzyskiej policji zasiliło pięciu nowych funkcjonariuszy. Będą pełnić służbę w Komendzie Miejskiej i Komisariacie II w dzielnicy Nowe Miasto.

Nowi funkcjonariusze w wałbrzyskiej policji
W szeregach wałbrzyskich policjantów 14 czerwca służbę rozpoczęło pięciu nowych funkcjonariuszy. Wszyscy w miniony piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu złożyli ślubowanie. Podczas uroczystości Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie oraz realizacji własnych ambicji i marzeń. Mówił o tym, że służba w Policji to powołanie do wykonywania zadań trudnych i wyjątkowo niebezpiecznych nawet z narażeniem życia i ze szczególnym poświęceniem.
 
 
Czterech nowych policjantów zasiliło Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu - w tym troje trafiło do wydziału prewencji i jeden do wydziału ruchu drogowego, jeden zasilił Komisariat Policji II w Wałbrzychu.
 
 
 
Nadal trwa rekrutacja dla wszystkich chętnych do wstąpienia do policji. Formacja kusi wysokimi zarobkami. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymuje się uposażenie w kwocie 4180,32 netto + dodatek za wysługę lat, natomiast przed ukończeniem 26 roku życia otrzymuje się uposażenie na poziomie 4628,31 netto + dodatek za wysługę lat.
 
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 875 701 lub 47 875 486.
 
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

pio (29 czerwca 2022 9:31)
Cytuję użytkownika: Sti
Też będą bić i pałować kobiety jak ich koledzy na rozkaz z Nowogrodzkiej?
Oczywiście. Przecież oni są po to żeby chronić partię rządzącą i konusa w dwóch różnych butach, a nie obywateli
Marcin (28 czerwca 2022 15:08)
Nowy narybek do palowania kobiet i na kolanach przed Pisiorami
Antibiotics (28 czerwca 2022 12:48)
Cytuję użytkownika: Sti
Cytuję użytkownika: PanLach
Od września maski na ryje ,bo jak nie to pałowanie.
Jak masz jakiś problem z dostowaniem się do wymogów życia w społeczenstwie i założeniem maski na ryj to się odizoluj na bezludnej wyspie.
W dupie mam takie społeczeństwo. Stado baranów wykonujących bezmyślnie przekaz z telewizora.
Gość (28 czerwca 2022 8:52)
Komentarz dla broniącego tu w komentarzach policji wałbrzyskiej. Odrób lekcje miernoto i posłuchaj co działo się w ostatnich trzech latach za żondów tego kierownictwa... co działo się w Boguszowie, dlaczego Kucharczyk odszedł, wszyscy mówią, ze wielkimi krokami idą zarzuty... Dlaczego zabierają policjantom telefony prywatne... bo pisali prawdę o tajnym zeszycie... Poczytaj niedawne artykuły prasowe o covid w tej komendzie, zapytaj Lewandowskiego gdzie jest Pan Kuchnia i dlaczego... Zapytaj o dyscyplinarki dla wielu pracowitych policjantów w roku 2018, którymi komendanci usiłowali zasłonić swoje niekompetencje... Mówią, że krew przelana nie zastyga
Sti (28 czerwca 2022 8:29)
Cytuję użytkownika: PanLach
Od września maski na ryje ,bo jak nie to pałowanie.
Jak masz jakiś problem z dostowaniem się do wymogów życia w społeczenstwie i założeniem maski na ryj to się odizoluj na bezludnej wyspie.
Jołmen (28 czerwca 2022 8:01)
Z tymi "wysokimi zarobkami" chyba was poniosło...
roman (28 czerwca 2022 4:11)
Cytuję użytkownika: Debet
Ostatni po prawej na pierwszym zdjęciu ma grubo powyżej 100 kg .Jakim cudem znalazł się w tej elitarnej jednostce?
Po to zeby w parterze siadl ci na schaby zebys nawet nie sapnal
PanLach (27 czerwca 2022 23:46)
Od września maski na ryje ,bo jak nie to pałowanie.
Ekspedientka (27 czerwca 2022 22:50)
Towarzysze milicjanci! Brak szacunku!
Rudolf Hess (27 czerwca 2022 19:16)
Cytuję użytkownika: Żenada
Cytuję użytkownika: Adam
W tej policji to co raz wieksze miernoty. Ludzie bez pomysłu na życie, a w mundurze ich ego rozpiera... Pozbawieni kultury, ogłady... wysłowić się nie potrafią.... ("yhy, nooo, bo wie Pan, no chyba")... tragedia... poziom 3 klas podstawowki...
Wpis żenada. Każdy kto służy w Policji wie, że tak nie jest
Dokładnie tak jest. Raz przy kontroli drogowej funkcjonariuszka zadała mi pytanie czy Drzymały RZ czy Ż myślałem że się zgrywa ale była tak napięta jak gumka w gaciach szkoda że imbecylowi podałem poprawną odpowiedz ;)
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   nowi funkcjonariusze  |   ślubowanie  |  

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Agresywny pasażer, który pobił kierowcę zatrzymany przez policję

Zniszczył koparką barak i rozdzielnię prądu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij