Menu

Polanica-Zdrój stanie się stolicą Cross Country w Polsce

W Polanicy-Zdroju powstanie profesjonalny park rowerowy typu Cross Country. Inwestycję sfinansują wspólnie Samorząd Województwa Dolnośląskiego, Gmina Polanica-Zdrój oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Koszt inwestycji to 7,5 miliona złotych.

Polanica-Zdrój stanie się stolicą Cross Country w Polsce
- To kolejna wspólna inwestycja w infrastrukturę sportową. Bardzo dbamy o to, by Dolnoślązacy uprawiali sport. W konsekwencji doprowadza to do tego, że coraz częściej wyłapujemy wiele talentów. Dzięki temu Dolny Śląsk oprócz gospodarki również sportem stoi - mówi Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.
 
 
Projekt zakłada budowę centrum rowerowego do uprawiania kolarstwa górskiego typu „Cross Country-XC”. W ramach inwestycji powstanie trasa o standardach pucharu świata UCI i PZKoL o długości prawie 4,5 km. Dodatkowo rowerowy park umiejętności o długości 425 m, trzy placyki do nauki jazdy na rowerze dla najmłodszych, pump track o długości 195 m, trzy parkingi terenowe, wiaty oraz mała architektura wraz z oświetleniem i zapleczem technicznym.
 
 
Inwestycja ma zostać sfinansowana wspólnie przez Gminę Polanica-Zdrój, województwo dolnośląskie oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach prowadzonych przez nie programów inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu i Program Sportowa Polska.
 
- Określamy ramy współpracy, dzięki której w Polanicy powstanie jeden z najlepszych tego rodzaju torów w naszym kraju, czy w tej części Europy. Inwestycja o wartości 7,5 mln zł na obszarze ok 20 hektarów spowoduje, że Kotlina Kłodzka i szerzej południe województwa ugruntuje swoją pozycję wśród tych regionów w Polsce, które są wyjątkowo rowerowe i turystyczne - mówi Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko.
 
 
- To centrum rowerowe, które mam nadzieję powstanie już w najbliższym czasie to wielka szansa dla Polanicy, która do tej pory była utożsamiana jako miasto typowo uzdrowiskowe, dla osób starszych, kuracjuszy i z Sanatorium Miłości. Dzięki rowerom i temu centrum to się również zmieni i powstanie nowa jakość z ludźmi aktywnymi, młodymi, z rodzinami, bo dla nich to wszystko jest projektowane - mówi burmistrz Polanicy-Zdroju Mateusz Jellin.
 
- Przygotowujemy razem z gminą Polanica jeden ze wspanialszych obiektów do nauki i trenowania, doskonalenia techniki jazdy w ramach Cross Country. Mówimy o obiekcie, który będzie pierwszym tego typu na terenie Polski i mam nadzieję, że będzie kolejną naszą perełką - dodaje Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tymoteusz Myrda.
 
 
Kolarstwo górskie typu XC (cross country) ze względu na rozgrywanie zawodów na zamkniętym torze cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców. Obiekt w Polanicy będzie spełniał wymogi Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI) i umożliwi organizację Mistrzostw Polski oraz zawodów rangi międzynarodowej.
 
opr.plr
foto: użyczone / UMWD
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

WEŹ SIĘ W KOŃCU ZA UCZCIWĄ PRACĘ (30 czerwca 2022 15:46)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE
NA SZCZESCIE WYNIKOW GLOSOWAN SEJMOWYCH NIE MOZNA WYMAZAC. WIEC KAZDY MOZE SPRAWDZIC GDZIE LEZY PRAWDA. I KTO KLAMIE. LOTOS DLA PUTINA! TU MACIE WYNIKI GLOSOWANIA INDYWIDUALNEGO. http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/83_167/$file/glos_83_167.pdf KAZDY MOZE SIE SAM PRZEKONAC, ZE NASI WALBRZYSCY SIEMONIAK I MRZYGLOCKA TEZ BYLI ZA JAK CALE PO. A TU LASY PANSTWOWE DLA ZYDOW NA ROSZCZENIA www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=83&NrGlosowania=167 DO TEGO 50 MLD NA RATOWANIE NIEMEICKICH BANKOW I FIRM W GRECJI. DLA FRANCJI MIAL BYC KONTRAKT NA NIE LATAJACE CARACALE. I TAK TUSK I PO Z KOMUCHAMI ROZDAWALI POLSKE NA LEWO I PRAWO!!! A CO DLA POLAKOW ZROBILI BY ZYLO SIE LEPIEJ? PIESKI NA SMYCZY ZYDA, ZAMIAST MNIE OPLUWAC, SPROBUJCIE RAZ ODPOWIEDZIEC I ZACHWALIC RZADY PO BUEHEHEHE.
Z takim ścierwem jak ty się nie dyskutuje, bo to poniżające
zdegustowany mieszkaniec (30 czerwca 2022 15:17)
Cytuję użytkownika: Zdegustowana mieszkanka
Cytuję użytkownika: SPRZEDAJNA k**wO
Cytuję użytkownika: Shuman - OJCIEC ZALOZYCIEL UE.
Cytuję użytkownika: DEBILU
Cytuję użytkownika: xsdS
Cytuję użytkownika: SPRZEDAJNA k**wO
Cytuję użytkownika: WSTRETNE PISIORY
ZNOW ROBIA COS DLA POLAKOW I MLODZIEZY. Z WALBRZYCHA MLODZIEZ SPIERDALA PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ OKAZJI. MIASTO PERSPEKTYW TYLKO DLA PARTYJNYCH OSZOLOMOW Z PO. TAKA JEST PRAWDA. JAK NIE MASZ TATUSIA W PO, TO WYPIERDALAJ NA LINKE PRODUKCYJNA. A JAK MASZ WUJKA W PO, TO REMONTUJESZ POMIESZCZENIA NA PRZEDSZKOLA ZANIM JESZCZE OGLOSZA W MIESCIE PRZETARG NO TO PRZEDSZKOLE. BO JUZ WIESZ ZE WYGRALES. JAK W PRZYPADKU PRZEDSZKOLA MICHALEK. WIECIE DLACZEGO? BO JEDYNA WINA PO W AFERZE KORUPCYJNEJ W WALBRZYCHU BYLO TO, ZE SIE DALISMY ZLAPAC. BUEHEHEHE. TUSK WYMIENIL COLGATE WACIKI NA KOMISARZA SZELEMEJA, ROZWIAZAL STRUKTURY PARTII NA 3 MIESIACE, NIKT NIE PONIOSL KONSEKWENCJI PRAWNYCH I ZNOW TE SAME RYJE ZAWIAZALY STRUKTURY PARTII PO. TAK SIE CZYSCI KORUPCJE W MIESCIE I TAK DALEJ TE SAME RYJE KRADKA, WALKI ROBIA, TYLKO TYM RAZEM, TAK BY SIE NIE DAC ZLAPAC. BUEHEHEHE. CO TAM U SAWICKIEJ? JEST OK? W SPOLCE MIEJSKIEJ PRACE MA?
ILE CI k**wO ZAPŁACILI ZA TEN WPIS?
POwiki debil się wypowiedział
A ty co tak k**wo mu rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku?
OJ JAK PRAWDA BOLI. GDZIES SKLAMALEM? TY TEZ NIC WIECEJ NIE POTRAFISZ NIZ JEDNO ZDANIE Z BLUZGIEM NA RYJU. CZYM SIE ROZNISZ ZATEM? MOZNA ZACYTOWAC. A ty co tak k**wo ZYDOWI rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku? WYSTARCZY JEDNO SLOWO Z MU NA ZYDOWI ZMIENIC. ALE TO TAKA DYKGRESJA, WRACAJAC Z INTELEKTUALNEGO SZMBA PIESKOW Z PO NICZY,M Z OSIKANEJ BREJZOLANDII DO PRAWDY. Demokracja antychrześcijańska będzie karykaturą, która upadnie i zamieni się w tyranię lub anarchię. WIDZICIE DO CZEGO PROWADZI LEWACKA UE BEZ WARTOSCI CHRZESCIJANSKICH I ICH LIDERZY JAK MERKEL I MACRON. NIE MA W WAS BOGA, TO JEST WOJNA W EUROPIE.
kłamiesz k**wo bez przerwy i manipulujesz, żeby nie być gołosłownym - kto tutaj napierdalał, że Jolanta Brzeska nie została honorowym obywatelem Warszawy bo PO było przeciwko
Można się różnić. Ale czy musisz tak ubliżać? Dzieci to czytają. Prezydent Szełemej na to pozwala? Gdzie ta Partia Miłości, uśmiechnięta i otwarta na wszystkich? Trzaskowski na paradzie mówił Warszawa jest dla wszystkich. Kłamiecie nawet w tak podstawowych kwestiach? Getta ławkowe chcecie robić? Hitler już był. Opanujcie się w tej partii!
Babciu co ma do tego getto ławkowe? A ubliżanie RUCHANKI NARODOWEJ nie razi twoich uszu? Podwójna moralność jak u każdego pisiora
WARSZAWIANKA ROKU BIJE DZIECZYNKI I IM UBLIZA (30 czerwca 2022 12:04)
BABCIA KASIA: https://twitter.com/i/status/1542219746992705536 DZIEWCZYNKA DO NIEJ, PROSZE MNIE NIE BIC. JAKA PATOLOGIA. RECE PRECZ k***y OD NASZYCH DZIECI!!!!
TRAGEDIA (30 czerwca 2022 11:12)
Cytuję użytkownika: KIM SA POLITYCY PO. PATRZCIE.
TUSK Z GRODZKIM W SENACIE MOWI, ZE SZCZYT NATO TO LIPA. DZISIAJ SCHETYNA MOWI: Jestem zaskoczony in plus. Deklaracja Amerykanów bardzo dobrze wróży na przyszłość. TO NIE WSZYSTKO A TAK SLUGUSY NIEMIECKIE SIE KLOCA. O DOBRE IMIE NIEMIEC. SAMI PLUJA W BRUKSELI DZIEN W DZIEN NA POLSKE. ALE JEDNO SLOWKO JEDNEMU SIE WYMKNIE I JUZ POLAJANKI. Balcerowicz wściekły na Sienkiewicza. Powód? Nazwał Scholza "butnym" i "głupim". "Łajanie kanclerza Niemiec poprawia samopoczucie?! NA CO SIENKIEWICZ SLUGUS ODPOWIEDZIAL: Nie. Jest troską o obliczalność Niemiec w kryzysowych czasach. Na razie źle to wygląda i nie widzę powodu by temu nie dać wyrazu. " TAK SIE MARTWIA O WIZERUNEK NIEMIEC POLSCY POSLOWIE. SZKODA ZE NIE BRONIA WIZERUNKU POLSKI W BRUSKELI TAK BARDZO JAK NIEMIECKIEGO. ZDRADZIECKIE MORDY I GORSZY SORT TO MALO POWIEDZIANE. DLA MNIE TO SORT NAJGORSZY.
JEDEN TO KOMUNISTA, BYLY CZLONEK PZPR I BYLY PREZES NBP. A SIENKIEWICZ TO BYLY MISNITER SPRAW WENWETRZNYCH Z PO. REPREZUNTUJA INTERESY, JAK SAMI WIDZICIE CZYJE?? WASZE? WYBORCOW PO? DO SMACZKU DODAM, ZE TA DWOJKA, TO BOHATEROWIE ROZMOWY Z TASM SOWA & PRZYJACIEL. MINISTRA SIENKIEWICZA WYSLAL TUSK DO PREZESA NBP BELKI, BY TEN DRUKOWAL KASE, BO PISOWI PRZED WYBORAMI W SONDAZACH ROSLO. (TAK SIE INFLACJA PRZEJMOWALI, DRUKOWALI KASE JAK WYBORY TZREBA BYLO WYGRAC, INFLACJE MIELIW DUPIE) BELKA ZARZADAL MIEJSCA W MINISTERSTWIE DLA SWOJEGO SZCURKA. MINISTER SCZUREK SIE NAZYWAL DOSLOWNIE. A PO WSZYSTKIM, BELKA, MILLER, CIMOSZEWICZ LADUJA NA JEDYNKACH LIST PO DO BRUSKELI I TAM SOBIE SIEDZA. TU KLOTNIA W RODZINIE. ALE JAK WIDAC, OBOJE REPREZENTUJA I MARTWIA SIE LOSEM NIEMCOW, NIE POLAKOW. NA KOGO WY GLOSUJECIE?
KIM SA POLITYCY PO. PATRZCIE. (30 czerwca 2022 11:07)
TUSK Z GRODZKIM W SENACIE MOWI, ZE SZCZYT NATO TO LIPA. DZISIAJ SCHETYNA MOWI: Jestem zaskoczony in plus. Deklaracja Amerykanów bardzo dobrze wróży na przyszłość. TO NIE WSZYSTKO A TAK SLUGUSY NIEMIECKIE SIE KLOCA. O DOBRE IMIE NIEMIEC. SAMI PLUJA W BRUKSELI DZIEN W DZIEN NA POLSKE. ALE JEDNO SLOWKO JEDNEMU SIE WYMKNIE I JUZ POLAJANKI. Balcerowicz wściekły na Sienkiewicza. Powód? Nazwał Scholza "butnym" i "głupim". "Łajanie kanclerza Niemiec poprawia samopoczucie?! NA CO SIENKIEWICZ SLUGUS ODPOWIEDZIAL: Nie. Jest troską o obliczalność Niemiec w kryzysowych czasach. Na razie źle to wygląda i nie widzę powodu by temu nie dać wyrazu. " TAK SIE MARTWIA O WIZERUNEK NIEMIEC POLSCY POSLOWIE. SZKODA ZE NIE BRONIA WIZERUNKU POLSKI W BRUSKELI TAK BARDZO JAK NIEMIECKIEGO. ZDRADZIECKIE MORDY I GORSZY SORT TO MALO POWIEDZIANE. DLA MNIE TO SORT NAJGORSZY.
STAN TYMINSKI - TYLKO PYTAM (30 czerwca 2022 10:56)
PO MOWI ZE PODA PROGRAM PO WYBORACH. OK PRZYJMUJE DO WIADOMOSCI, MIMO ZE PIERWSZY RAZ SLYSZE TAK GENIALNA STRATEGIE NA WYGRANIE WYBOROW, TO W TAKIM RAZIE JA TEZ ZAGLOSUJE NA PO PO WYBORACH. A LEMINGI, TE MYSLACE, WYKSZTALCONE JAK? POJDA I KUPIA KOTA W WORKU, JAK NA INTELIGENTOW PRZYSTALO?
Diagnoza stanu rzeczy - hit! (30 czerwca 2022 10:43)
Cytuję użytkownika: Shuman - OJCIEC ZALOZYCIEL UE.
Cytuję użytkownika: DEBILU
Cytuję użytkownika: xsdS
Cytuję użytkownika: SPRZEDAJNA k**wO
Cytuję użytkownika: WSTRETNE PISIORY
ZNOW ROBIA COS DLA POLAKOW I MLODZIEZY. Z WALBRZYCHA MLODZIEZ SPIERDALA PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ OKAZJI. MIASTO PERSPEKTYW TYLKO DLA PARTYJNYCH OSZOLOMOW Z PO. TAKA JEST PRAWDA. JAK NIE MASZ TATUSIA W PO, TO WYPIERDALAJ NA LINKE PRODUKCYJNA. A JAK MASZ WUJKA W PO, TO REMONTUJESZ POMIESZCZENIA NA PRZEDSZKOLA ZANIM JESZCZE OGLOSZA W MIESCIE PRZETARG NO TO PRZEDSZKOLE. BO JUZ WIESZ ZE WYGRALES. JAK W PRZYPADKU PRZEDSZKOLA MICHALEK. WIECIE DLACZEGO? BO JEDYNA WINA PO W AFERZE KORUPCYJNEJ W WALBRZYCHU BYLO TO, ZE SIE DALISMY ZLAPAC. BUEHEHEHE. TUSK WYMIENIL COLGATE WACIKI NA KOMISARZA SZELEMEJA, ROZWIAZAL STRUKTURY PARTII NA 3 MIESIACE, NIKT NIE PONIOSL KONSEKWENCJI PRAWNYCH I ZNOW TE SAME RYJE ZAWIAZALY STRUKTURY PARTII PO. TAK SIE CZYSCI KORUPCJE W MIESCIE I TAK DALEJ TE SAME RYJE KRADKA, WALKI ROBIA, TYLKO TYM RAZEM, TAK BY SIE NIE DAC ZLAPAC. BUEHEHEHE. CO TAM U SAWICKIEJ? JEST OK? W SPOLCE MIEJSKIEJ PRACE MA?
ILE CI k**wO ZAPŁACILI ZA TEN WPIS?
POwiki debil się wypowiedział
A ty co tak k**wo mu rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku?
OJ JAK PRAWDA BOLI. GDZIES SKLAMALEM? TY TEZ NIC WIECEJ NIE POTRAFISZ NIZ JEDNO ZDANIE Z BLUZGIEM NA RYJU. CZYM SIE ROZNISZ ZATEM? MOZNA ZACYTOWAC. A ty co tak k**wo ZYDOWI rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku? WYSTARCZY JEDNO SLOWO Z MU NA ZYDOWI ZMIENIC. ALE TO TAKA DYKGRESJA, WRACAJAC Z INTELEKTUALNEGO SZMBA PIESKOW Z PO NICZY,M Z OSIKANEJ BREJZOLANDII DO PRAWDY. Demokracja antychrześcijańska będzie karykaturą, która upadnie i zamieni się w tyranię lub anarchię. WIDZICIE DO CZEGO PROWADZI LEWACKA UE BEZ WARTOSCI CHRZESCIJANSKICH I ICH LIDERZY JAK MERKEL I MACRON. NIE MA W WAS BOGA, TO JEST WOJNA W EUROPIE.
100/100
Zdegustowana mieszkanka (30 czerwca 2022 10:38)
Cytuję użytkownika: SPRZEDAJNA k**wO
Cytuję użytkownika: Shuman - OJCIEC ZALOZYCIEL UE.
Cytuję użytkownika: DEBILU
Cytuję użytkownika: xsdS
Cytuję użytkownika: SPRZEDAJNA k**wO
Cytuję użytkownika: WSTRETNE PISIORY
ZNOW ROBIA COS DLA POLAKOW I MLODZIEZY. Z WALBRZYCHA MLODZIEZ SPIERDALA PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ OKAZJI. MIASTO PERSPEKTYW TYLKO DLA PARTYJNYCH OSZOLOMOW Z PO. TAKA JEST PRAWDA. JAK NIE MASZ TATUSIA W PO, TO WYPIERDALAJ NA LINKE PRODUKCYJNA. A JAK MASZ WUJKA W PO, TO REMONTUJESZ POMIESZCZENIA NA PRZEDSZKOLA ZANIM JESZCZE OGLOSZA W MIESCIE PRZETARG NO TO PRZEDSZKOLE. BO JUZ WIESZ ZE WYGRALES. JAK W PRZYPADKU PRZEDSZKOLA MICHALEK. WIECIE DLACZEGO? BO JEDYNA WINA PO W AFERZE KORUPCYJNEJ W WALBRZYCHU BYLO TO, ZE SIE DALISMY ZLAPAC. BUEHEHEHE. TUSK WYMIENIL COLGATE WACIKI NA KOMISARZA SZELEMEJA, ROZWIAZAL STRUKTURY PARTII NA 3 MIESIACE, NIKT NIE PONIOSL KONSEKWENCJI PRAWNYCH I ZNOW TE SAME RYJE ZAWIAZALY STRUKTURY PARTII PO. TAK SIE CZYSCI KORUPCJE W MIESCIE I TAK DALEJ TE SAME RYJE KRADKA, WALKI ROBIA, TYLKO TYM RAZEM, TAK BY SIE NIE DAC ZLAPAC. BUEHEHEHE. CO TAM U SAWICKIEJ? JEST OK? W SPOLCE MIEJSKIEJ PRACE MA?
ILE CI k**wO ZAPŁACILI ZA TEN WPIS?
POwiki debil się wypowiedział
A ty co tak k**wo mu rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku?
OJ JAK PRAWDA BOLI. GDZIES SKLAMALEM? TY TEZ NIC WIECEJ NIE POTRAFISZ NIZ JEDNO ZDANIE Z BLUZGIEM NA RYJU. CZYM SIE ROZNISZ ZATEM? MOZNA ZACYTOWAC. A ty co tak k**wo ZYDOWI rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku? WYSTARCZY JEDNO SLOWO Z MU NA ZYDOWI ZMIENIC. ALE TO TAKA DYKGRESJA, WRACAJAC Z INTELEKTUALNEGO SZMBA PIESKOW Z PO NICZY,M Z OSIKANEJ BREJZOLANDII DO PRAWDY. Demokracja antychrześcijańska będzie karykaturą, która upadnie i zamieni się w tyranię lub anarchię. WIDZICIE DO CZEGO PROWADZI LEWACKA UE BEZ WARTOSCI CHRZESCIJANSKICH I ICH LIDERZY JAK MERKEL I MACRON. NIE MA W WAS BOGA, TO JEST WOJNA W EUROPIE.
kłamiesz k**wo bez przerwy i manipulujesz, żeby nie być gołosłownym - kto tutaj napierdalał, że Jolanta Brzeska nie została honorowym obywatelem Warszawy bo PO było przeciwko
Można się różnić. Ale czy musisz tak ubliżać? Dzieci to czytają. Prezydent Szełemej na to pozwala? Gdzie ta Partia Miłości, uśmiechnięta i otwarta na wszystkich? Trzaskowski na paradzie mówił Warszawa jest dla wszystkich. Kłamiecie nawet w tak podstawowych kwestiach? Getta ławkowe chcecie robić? Hitler już był. Opanujcie się w tej partii!
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (30 czerwca 2022 10:30)
NA SZCZESCIE WYNIKOW GLOSOWAN SEJMOWYCH NIE MOZNA WYMAZAC. WIEC KAZDY MOZE SPRAWDZIC GDZIE LEZY PRAWDA. I KTO KLAMIE. LOTOS DLA PUTINA! TU MACIE WYNIKI GLOSOWANIA INDYWIDUALNEGO. http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/83_167/$file/glos_83_167.pdf KAZDY MOZE SIE SAM PRZEKONAC, ZE NASI WALBRZYSCY SIEMONIAK I MRZYGLOCKA TEZ BYLI ZA JAK CALE PO. A TU LASY PANSTWOWE DLA ZYDOW NA ROSZCZENIA www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=83&NrGlosowania=167 DO TEGO 50 MLD NA RATOWANIE NIEMEICKICH BANKOW I FIRM W GRECJI. DLA FRANCJI MIAL BYC KONTRAKT NA NIE LATAJACE CARACALE. I TAK TUSK I PO Z KOMUCHAMI ROZDAWALI POLSKE NA LEWO I PRAWO!!! A CO DLA POLAKOW ZROBILI BY ZYLO SIE LEPIEJ? PIESKI NA SMYCZY ZYDA, ZAMIAST MNIE OPLUWAC, SPROBUJCIE RAZ ODPOWIEDZIEC I ZACHWALIC RZADY PO BUEHEHEHE.
SPRZEDAJNA KURWO (30 czerwca 2022 10:11)
Cytuję użytkownika: Shuman - OJCIEC ZALOZYCIEL UE.
Cytuję użytkownika: DEBILU
Cytuję użytkownika: xsdS
Cytuję użytkownika: SPRZEDAJNA k**wO
Cytuję użytkownika: WSTRETNE PISIORY
ZNOW ROBIA COS DLA POLAKOW I MLODZIEZY. Z WALBRZYCHA MLODZIEZ SPIERDALA PRZY PIERWSZEJ LEPSZEJ OKAZJI. MIASTO PERSPEKTYW TYLKO DLA PARTYJNYCH OSZOLOMOW Z PO. TAKA JEST PRAWDA. JAK NIE MASZ TATUSIA W PO, TO WYPIERDALAJ NA LINKE PRODUKCYJNA. A JAK MASZ WUJKA W PO, TO REMONTUJESZ POMIESZCZENIA NA PRZEDSZKOLA ZANIM JESZCZE OGLOSZA W MIESCIE PRZETARG NO TO PRZEDSZKOLE. BO JUZ WIESZ ZE WYGRALES. JAK W PRZYPADKU PRZEDSZKOLA MICHALEK. WIECIE DLACZEGO? BO JEDYNA WINA PO W AFERZE KORUPCYJNEJ W WALBRZYCHU BYLO TO, ZE SIE DALISMY ZLAPAC. BUEHEHEHE. TUSK WYMIENIL COLGATE WACIKI NA KOMISARZA SZELEMEJA, ROZWIAZAL STRUKTURY PARTII NA 3 MIESIACE, NIKT NIE PONIOSL KONSEKWENCJI PRAWNYCH I ZNOW TE SAME RYJE ZAWIAZALY STRUKTURY PARTII PO. TAK SIE CZYSCI KORUPCJE W MIESCIE I TAK DALEJ TE SAME RYJE KRADKA, WALKI ROBIA, TYLKO TYM RAZEM, TAK BY SIE NIE DAC ZLAPAC. BUEHEHEHE. CO TAM U SAWICKIEJ? JEST OK? W SPOLCE MIEJSKIEJ PRACE MA?
ILE CI k**wO ZAPŁACILI ZA TEN WPIS?
POwiki debil się wypowiedział
A ty co tak k**wo mu rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku?
OJ JAK PRAWDA BOLI. GDZIES SKLAMALEM? TY TEZ NIC WIECEJ NIE POTRAFISZ NIZ JEDNO ZDANIE Z BLUZGIEM NA RYJU. CZYM SIE ROZNISZ ZATEM? MOZNA ZACYTOWAC. A ty co tak k**wo ZYDOWI rowa liżesz? Jedyne zdanie jakie potrafisz sklecić to coś o taniej hodowli. Potrafisz samodzielnie myśleć, imbecylu o idiotycznym nicku? WYSTARCZY JEDNO SLOWO Z MU NA ZYDOWI ZMIENIC. ALE TO TAKA DYKGRESJA, WRACAJAC Z INTELEKTUALNEGO SZMBA PIESKOW Z PO NICZY,M Z OSIKANEJ BREJZOLANDII DO PRAWDY. Demokracja antychrześcijańska będzie karykaturą, która upadnie i zamieni się w tyranię lub anarchię. WIDZICIE DO CZEGO PROWADZI LEWACKA UE BEZ WARTOSCI CHRZESCIJANSKICH I ICH LIDERZY JAK MERKEL I MACRON. NIE MA W WAS BOGA, TO JEST WOJNA W EUROPIE.
kłamiesz k**wo bez przerwy i manipulujesz, żeby nie być gołosłownym - kto tutaj napierdalał, że Jolanta Brzeska nie została honorowym obywatelem Warszawy bo PO było przeciwko
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Polanica-Zdrój  |   sport  |   cross country  |   kolarstwo  |   turystyka  |  

Pechowa ''13'' - Górnik przegrywa z PGE Turów

Dolnośląskie Forum Gospodarcze w Szczawnie-Zdroju

Klub Sportowy Górnik Wałbrzych ma 77 lat

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij