Menu

Jerzy Żądło nowym dyrektorem świdnickiego OSiR-u

Jerzy Żądło, dotychczasowy zastępca prezydent Świdnicy, został nowym dyrektorem Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zastąpi na tym stanowisku Jana Czałkiewicza, który przechodzi na emeryturę. 
Jerzy Żądło nowym dyrektorem świdnickiego OSiR-u
Jerzy Żądło – absolwent Politechniki Wrocławskiej, Wydziału Budownictwa Lądowego. Ma na swoim koncie także dwa kierunki studiów podyplomowych: menadżerskie oraz zarządzanie jakością na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu m.in. rozwoju umiejętności menadżerskich, komunikacji, zarządzania ryzykiem, operatywnego systemu zarządzania finansowego, audytu wewnętrznego. Zdał egzamin państwowy na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa.
 
Od lat związany jest ze świdnickim sportem, szczególnie piłką nożną – był piłkarzem MKS Polonia Świdnica, następnie Sparty Świdnica i Stali Świdnica, a obecnie jest trenerem (UEFA B) LKS Bystrzyca Górna.
 
 
 
- OSIR żegna Jana Czałkiewicza, wieloletniego pracownika i w ostatnich kilku latach pełniącego obowiązki dyrektora ośrodka. Poszukiwałam na to stanowisko osoby rozumiejącej sport, zaangażowanej i przygotowanej do zarządzania tak dużym i nowoczesnym kompleksem sportowym. Swój akces zgłosił Jerzy Żądło, mój były zastępca, który kierował OSIR w poprzednich latach. Moim zdaniem to idealna osoba, bowiem wywodzi się ze środowiska świdnickich sportowców, ma znakomite relacje i bogate doświadczenie. Wykazuje się wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Jestem przekonana, że poradzi sobie bardzo dobrze z powierzoną funkcją – mówi prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.
 
Do konkursu na stanowisko dyrektora OSIR aplikacje złożyła jedna osoba. Komisja konkursowa zarekomendowała osobę Jerzego Żądło.

adm
foto: użyczone
redakcjawalbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Swidnica  |   OSiR  |   po sąsiedzku  |  

Dzikowiec: to już czwarty dzień naśnieżania

Chciała inwestować w stacje paliw. Straciła 40 tys. zł

Lampki choinkowe włączy Mikołaj. Będzie też Mikołajkowa Parada...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij