Menu

Trwa remont w Bibliotece pod Atlantami

Biblioteka pod Atlantami modernizuje swoją wypożyczalnię w gmachu głównym w rynku. Na czas prac remontowych placówka zaprasza do korzystania z filii rozmieszczonych na terenie całego miasta.

Trwa remont w Bibliotece pod Atlantami

Remont wypożyczalni głównej ma potrwać do 26 sierpnia. Do tego czasu nie będzie możliwości wypożyczania tam książek. Czynne pozostają pozostałe oddziały w siedzibie głównej oraz filie w całym mieście oprócz siedziby na Gliniku Zwrot książek w siedzibie głównej tym czasie jest możliwy w Oddziale Zbiorów Audiowizualnych na I piętrze.

Godziny otwarcia poszczególnych placówek znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

opr.plr
foto: Biblioteka pod Atlantami
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kto się przezywa, ten się tak sam nazywa. (5 sierpnia 2022 19:27)
Cytuję użytkownika: FRASYNIUK PRZYZNAL RACJE ZIOBRZE!!
Błysk logiki i intelektu autora! Frasyniuk 2021.08.22 - "Mam wrażenie, że to wataha psów, ... tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu, to nie są ludzkie zachowania, trzeba mówić wprost." Frasyniuk 2022.08.05 - "Ci, którzy traktują innych jak śmieci, sami są śmieciami”
Ziobro.
FRASYNIUK PRZYZNAL RACJE ZIOBRZE!! (5 sierpnia 2022 14:51)
Błysk logiki i intelektu autora! Frasyniuk 2021.08.22 - "Mam wrażenie, że to wataha psów, ... tak nie postępują żołnierze. Śmiecie po prostu, to nie są ludzkie zachowania, trzeba mówić wprost." Frasyniuk 2022.08.05 - "Ci, którzy traktują innych jak śmieci, sami są śmieciami”

Dodaj komentarz

biblioteka  |   pod atlantami  |   książki  |   wypożyczalnia  |   remont  |  

Remont Wałbrzyskiej

Podzamcze: Co z remontem szkoły nr 26?

Dostałeś mieszkanie do remontu? Niekoniecznie będzie twoje

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij