Menu

Festiwal Smaków Świata w Szczawnie-Zdroju (FOTO+VIDEO)

Foodtrucki oferujące dania z całego świata zaparkowały na szczawieńskim deptaku. Dzięki nim można posmakować specjałów, które na co dzień próżno szukać w lokalnych barach i restauracjach. Festiwal potrwa do niedzieli. Dajcie znać, co smakowało wam najbardziej.

Festiwal Smaków Świata w Szczawnie-Zdroju (FOTO+VIDEO)

 

 

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26

Komentarze

Orest .... (9 sierpnia 2022 21:16)
Це було чудово для нас. Ми, українці, боремося за свободу всього світу і тому маємо мати все безкоштовно. Мені шкода, що вам, полякам, нічого не дали задарма.
Jerzy (8 sierpnia 2022 14:15)
Najlepsze warzywa i owoce sa na Białorusi. U nas żremy jakieś chemikalia.
Ciekawy (8 sierpnia 2022 13:03)
Mam nadzieję, że ten cieżarówkowy biznes zdzierców padnie,zanim zdąży się rozkręcić.
Heniutek (8 sierpnia 2022 12:58)
No i dupy nie urwało.
KrwawyLoLo (8 sierpnia 2022 7:48)
20 zeta za frytki, ależ te ziemniaki drogie
Kucharz (7 sierpnia 2022 23:16)
Ja tam bym takiego czegos nie jadl,masakra...
Bez sensu (7 sierpnia 2022 9:54)
Spróbujesz dwie buły z frytkami i po wypłacie.Ceny z kosmosu za żarcie do ręki.

Dodaj komentarz

Szczawno-Zdrój  |   foodtruck  |   festiwal smaków świata  |   imprezy  |   turystyka  |  

Złoty jubileusz Zamku Książ

Europejskie Dni Dziedzictwa w Starej Kopalni

Fundamenty gotowe - trwa właściwa budowa wieży widokowej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij