Menu

Szczawno nieprzyjazne dla niepełnosprawnych?

- Idziemy na nogach, szwagierkę niestety musimy pchać pod górkę  - mowią turyści, którzy przyjechali z osobą niepełnosprawną zwiedzić wieżę widokową. Okazuje się, że wjazd na Słoneczną Polanę nie jest możliwy w weekendy nawet dla niepełnosprawnych, choć Szczawno szczyci się, ze wieża jest przyjazna dla poruszających się na wózkach... Ale jak dojechać do wieży?

Szczawno nieprzyjazne dla niepełnosprawnych?
Zgodnie z zapowiedziami gmina kolejny raz zmieniła na weekend organizację ruchu na ul. Narciarskiej obracając słynne znaki drogowe. Od ronda przy ul. Sienkiewicza w ulicę Narciarską wjechać się nie dało, ponieważ zabraniał tego znak B-1 (zakaz ruchu w obu kierunkach) dodatkowo straż miejska ustawiła słupki, by komuś nie przyszło do głowy łamanie tego zakazu.
 
 
W sobotę 6 sierpnia byliśmy na miejscu, by sprawdzić, jak wyglądała tego dnia sytuacja na ul. Narciarskiej i spotkaliśmy rodzinę, która chciała wybrać się na wieżę widokową. Jedna z osób poruszała się na wózku. Turyści przyjechali spoza powiatu wałbrzyskiego, bo słyszeli, że wieża jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych, a to rzadkość w naszym kraju. Chcieli podjechać możliwie jak najbliżej Słonecznej Polany, ale napotkali słupki i znak zakazu.
 
- Jest duży problem, żeby wjechać na tę wieżę. Chcieliśmy ją zobaczyć, bo skoro jest, to chciałoby się skorzystać. Prosimy, aby był możliwy jakiś wjazd, bo tutaj nie można wjechać. Warunki są bardzo złe. Na samą wieżę da się wjechać, ale żeby tam dotrzeć, trzeba pokonać długą drogę i mieć ze sobą drugą osobę, która pomoże tam dojechać - mówi poruszająca się na wózku Magdalena.
 
- Idziemy na nogach, szwagierkę niestety musimy pchać pod górkę. Jest to spory kawałek, ale myślę, że damy radę - dodaje Maciej, szwagier pani Magdaleny.
 
 
W jednym z naszych wcześniejszych materiałów burmistrz zachęcał, by nie szukać miejsc parkingowych w okolicy ul. Narciarskiej, tylko parkować jak najdalej i zwiedzać Szczawno po drodze na wieżę. Pomysł ciekawy, ale jest to opcja dla osób w pełni sprawnych. Skoro wieża została wybudowana z myślą o przełamywaniu barier, to dlaczego tworzy się je gdzieś indziej? Wprawdzie na ul. Narciarskiej są wyznaczone miejsca do parkowania dla niepełnosprawnych, ale z uwagi na wcześniejszy znak zakazu i słupki nie dało się do nich dotrzeć ani tym bardziej na Słoneczną Polanę, skąd łatwiej byłoby dojechać z wózkiem na wieżę.
 
czytaj więcej:
 
 
 
Pod znakiem B-1 (zakaz ruchu w obukierunkach) jest informacja, że nie dotyczy on osób upoważnionych przez zarządcę drogi. Czy o takie upoważnienie mogą starać się niepełnosprawni turyści? Na słupkach blokujących wjazd umieszczono numer do Straży Miejskiej. Napotkani przez nas turyści próbowali się tam dodzwonić, by się dowiedzieć, czy uzyskają zgodę na wjazd.
 
- Dzwoniliśmy na Straż Miejską, która nie odbierała telefonu. Podeszliśmy już kawałek i widzimy wymalowane na ziemi oznaczenia dla osób niepełnosprawnych, ale nie możemy tu wjechać, bo nie - mówi Maciej.
 
 
Jak dowiedzieliśmy się już wcześniej, komendant Straży Miejskiej nie jest upoważniony do udzielania nam informacji, ale po naszym poprzednim reportażu tłumaczył się z zaistniałej sytuacji w mediach społecznościowych. Liczymy zatem, że i tym razem pojawi się wyjaśnienie problemów z dojazdem dla osób niepełnosprawnych.
 
 
Do tej pory nie otrzymaliśmy także informacji o faktycznej liczbie wystawionych w ubiegłym tygodniu upomnień i mandatów. Choć komendant przekonywał w swoim nagraniu, że Straż Miejska mandatów nie wystawiała, w komentarzach kilka osób pisało, że takowe otrzymała. Nadal nie dotarły do nas dokumenty poświadczające, że tymczasowa zmiana organizacji ruchu była legalna i zgłoszona do odpowiednich służb.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ursula von der cośtam. (9 sierpnia 2022 22:19)
Cytuję użytkownika: 770 miliardów dla polski GDZIE SĄ
GDZIE SĄ 770 miliardów dla polski Z UE ? k***y Z PISU
Piniendzy dla Polski POprostu nie ma i nie będzie.
Stefan (9 sierpnia 2022 19:19)
A do wałbrzyskiej Harcówki to łatwo na wózku dojechać?
770 miliardów dla polski GDZIE SĄ (9 sierpnia 2022 15:42)
GDZIE SĄ 770 miliardów dla polski Z UE ? k***y Z PISU
Sędzia Absurdów (9 sierpnia 2022 10:05)
Tym razem Szczawno wygrało tą rundę z Wałbrzychem w konkursie na kretynizm roku.
Normalny Wałbrzyszanin (9 sierpnia 2022 7:39)
Ale was swędzi że Szczawno zbudowało tę wieże czereśniaki. Nie podoba się to tam nie jedźcie i tyle, a co do martwienia się niepełnosprawnymi to popatrzcie na Wałbrzych. Tu nawet pełnosprawni mają problem z poruszaniem, bo całe rozgrzebane.
tu masz po polsku, npisane przez twojego kolege (8 sierpnia 2022 22:27)
Cytuję użytkownika: scc
Cytuję użytkownika: ŻENADA
Cytuję użytkownika: xsdS
Cytuję użytkownika: Michał
panie fedoruk romans z PiSem nie wychodzi na dobre. Czy PiS zwalnia z myślenia?
ciebie i PO już przy porodzie zwolniono od myślenia PIS 39% PO 24 % myśl jak masz czym mózgiem nie da rady rozum tylko rozum co 1000 posiada POwiec
Odezwał się "myślący"....Jedno zdanie bez ładu i składu, bez jednego chociażby znaku interpunkcyjnego. Szczyt pisiorskiej elokwencji i inteligencji.
Napisz to samo tylko PO Polsku inteligent z PO hahahahahaha jak jachira,komorowski ,tusk,mucha hahahahaha
TO PO PROSTU GENIUSZE. KAZDA KONTROLA 1 OSOBOWEGO PRZETSIEBIORSTWA TRWA TYGODNIE, I TO PRZEZ FACHOWCOW. ALE NIC TO PRZY SHERLOCKU JONSKICH I DR SCERBIE. CI ROBIA KONTROLE STRATEGICZNYCH SPOLEK PANSTWA W 15 MIONUT I TO TYLKO WE DWOCH. TAKI PINKI I MOZG. ALE ZEBY KONTROLOWAC PO-JEBOW TO WYSTARCZY, TAKI MALY PINKI I MOZG HEHEHE.
ODGRZEWANE KOTLETY PISU (8 sierpnia 2022 22:18)
Cytuję użytkownika: REPARACJE - JAK KUPIC PSA?
Cytuję użytkownika: ODGRZEWANE KOTLETY PISU
Cytuję użytkownika: REPARACJE - JAK KUPIC PSA?
UPRZEJMIE INFORMUJE, ZE W 10.09.2004 W GLOSOWANIU NR 59 TUSK I SCHETYNA GLOSOWALI ZA WEZWANIEM POLSKIEGO RZADU DO PODJECIA DZIALAN NA RZECZ POZYSKANIA REPARACJI OD NIEMIEC. ALE JAK JUZ NIEMIECKIE PSY NA TYCH HASELKACH DOSTALY SIE DO KORYTA, TO ZAPOMNIELI O TEMACIE. DLACZEGO? SPRZEDALI REPARACJE DLA POLSKI, ZA STOLECZEK I EMERYTURKE Z BRUKSELI DLA RUDEJ SZMATY TUSKA. PO-JEBY ZNOWU ZDZIWIONE? GALY WAM DEBILE NIEDLUGO WYPADNA.
"W wyniku wojny Niemcy stracili na rzecz Polski jedną piątą swojego terytorium, z zasobami naturalnymi, miastami, infrastrukturą. Oddanie tych ziem oznaczało, że Polska uzyskała olbrzymi majątek" – wyjaśnia przedstawiciel formacji Angeli Merkel. I dodał, że konkretna gotówka też do Polski trafiła. "W sumie RFN wypłaciła z tytułu odszkodowań 73,4 mld euro. Kwota nie obejmuje wartości majątku pozostawionego na utraconych terenach" – zwracał uwagę niemiecki polityk. Dlaczego Polsce nie należą się reparacje wojenne? Odpowiedź na pytanie, dlaczego Polska nie ma szans na uzyskanie pieniędzy od Niemiec od dawna jest powszechnie znana. – Ta kwestia jest zarówno prawnie, jak i politycznie ostatecznie uregulowana – oznajmił w 2017 roku ówczesny rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert. I przypomniał, że w świetle prawa międzynarodowego Polska skutecznie zrzekła się reperacji w 1953 roku.omimo tego Polacy i tak znaleźli się w gronie narodów, którym Niemcy przez dziesiątki lat wynagradzali zbrodnie hitlerowskiej III Rzeszy. Chodzi między innymi o miliony marek, a później euro, jakie zostały przekazane ofiarom wojny w ramach odszkodowań, czy środki trafiające do Fundacji Polsko–Niemieckie Pojednanie. Jakiś czas temu sprawie ponownie przyjrzeli się eksperci powołani przez Bundestag. Przygotowano dokument zawierający szereg merytorycznych argumentów, które wskazują, iż Niemcy nie mają podstaw do podejmowania rozmów na temat reperacji dla Polski. Przede wszystkim podkreślono, że ewentualne roszczenia "utraciły moc najpóźniej 12 września 1990 roku". Czyli w dniu, w którym w Moskwie sygnowano Traktat o ostatecznej regulacji w odniesieniu do Niemiec. Potocznie jest on zwany "Traktatem 2+4", gdyż w moskiewskich negocjacjach uczestniczyły Niemcy podzielone jeszcze na RFN i NRD, oraz cztery mocarstwa alianckie z czasów II wojny światowej – USA, ZSRR, Wielka Brytania oraz Francja. Na specjalnych warunkach traktat po części negocjowała też Polska.uż nie PRL, a wolna i demokratyczna III RP potwierdziła wówczas decyzję z 1953 roku. Jak to ujęto w ekspertyzie Bundestagu, "Polska w ramach negocjacji traktatowych co najmniej milcząco zrezygnowała z dochodzenia reparacji wojennych". Wspomniany rzecznik Angeli Merkel w jednym z wystąpień wskazał na jeszcze jeden – PODSTAWOWY wręcz – PROBLEM, który staje na drodze do uzyskania przez rząd PiS jakichkolwiek środków. – NIE MA OFICJALNEGO ZAPYTANIA ZE STRONY POLSKI o ten temat – mówił Seibert pięć lat temu. https://natemat.pl/429184,mularczyk-pokazal-ile-polska-stracila-ziem-po-ii-wojnie-swiatowej
A O TO PRZYKLAD KUPIONEGO PSA. ZIEMIE NIEMCOW, NIE BYLY W RAMACH REPARACJI, TYLKO W ZAMIAN ZA UTRACONE ZIEMIE NA WSCHODZIE. POLSKA ZOSTALA PRZESUNIETA BARDZIEJ NA ZACHOD. OGOLNY BILANS I TAK SPRAWIA ZE POLSKA JEST W PLECY, NA SAMEJ ZIEMI. PRZYJMIJMY ZE NIEMCY NIE WIEM GDZIE, ALE NIECH NAWET ZAPLACILI 100 MLD, A NIE 74. TO DO KILKUNASTU BILIONOW JESZCZE DALEKO. WIEC SIAD AZOR. KIEDYS MOWIONO, ZE W OKOLICACH SA STRAZNICY NIEMIECKIEJ PAMIECI. WYCHODZI NA TO, ZE TO PARTIA PO-JEBOW. JAK SAMI WIDZICIE, AZOR CYTUJE TYLKO NIEMIECKICH POLITYKOW. HEHEHE. NO ALE WRACAMY, JAK KUPIC PSA? DAC MU STOLEK SZEFA UE HEHEHE. UPRZEJMIE INFORMUJE, ZE W 10.09.2004 W GLOSOWANIU NR 59 TUSK I SCHETYNA GLOSOWALI ZA WEZWANIEM POLSKIEGO RZADU DO PODJECIA DZIALAN NA RZECZ POZYSKANIA REPARACJI OD NIEMIEC. ALE JAK JUZ NIEMIECKIE PSY NA TYCH HASELKACH DOSTALY SIE DO KORYTA, TO ZAPOMNIELI O TEMACIE. DLACZEGO? SPRZEDALI REPARACJE DLA POLSKI, ZA STOLECZEK I EMERYTURKE Z BRUKSELI DLA RUDEJ SZMATY TUSKA?
Posel Mularczyk opublikował mapę ziem, które Polska zyskała i utraciła po II wojnie światowej. Zdaniem Mularczyka pokazuje ona dobitnie, że Niemcy nic nie dały Polsce, bo to "rekompensata" za utracone tereny na wschodzie. "Ziemie jakie Polska otrzymała na zachodzie po II WŚ nie były to reparacje, lecz rekompensata za straty obszaru poniesione na wschodzie. Przed wojną terytorium Polski wynosiło - 388,000 km2, po 1945 - 312,000. W rezultacie utraciliśmy 76,000 tj. dziś terytorium całego Beneluxu" – stwierdził Mularczyk.W komentarzach błyskawicznie sprowadzono posła na ziemię. Polacy pytali, dlaczego w takim razie PiS nie zwróci się do Rosji po reparacje wojenne, skoro to ówczesne ZSRR zabrało Polsce wschodnie tereny.Ponadto zauważono błąd w rozumowaniu polityka, ponieważ skoro nie uznaje on terenów Warmii, Mazur czy Pomorza za reparacje wojenne Niemiec, to Niemcy, którzy utracili na tych terenach swoje majątki, mogą pozywać Polskę i zwykłych Polaków, żeby odzyskać ojcowiznę......Wspomniany rzecznik Angeli Merkel w jednym z wystąpień wskazał na jeszcze jeden – PODSTAWOWY wręcz – PROBLEM, który staje na drodze do uzyskania przez rząd PiS jakichkolwiek środków. – NIE MA OFICJALNEGO ZAPYTANIA ZE STRONY POLSKI o ten temat – mówił Seibert PIĘĆ LAT TEMU. https://natemat.pl/429184,mularczyk-pokazal-ile-polska-stracila-ziem-po-ii-wojnie-swiatowej ..... i jeszcze tu...... Podczas spotkania z mieszkańcami Płocka szef PiS został zapytany, kiedy światło dzienne ujrzy raport o polskich stratach z okresu II wojny światowej oraz kiedy Niemcy wypłacą Polsce reparacje. - Jeśli dobrze pójdzie, a mam nadzieję, że dobrze pójdzie, to ta pierwsza część raportu - bo on ma aż trzy części - będzie ogłoszona 1 września (...) tego roku - powiedział Jarosław Kaczyński. Dodał, że z uwagi m.in. na tłumaczenia, publikacja dalszych części raportu "troszkę czasu jeszcze potrwa", ale - jak zaznaczył - "to jest liczone w miesiącach". - A kiedy złożymy oficjalną notę? Tego w tej chwili państwu nie powiem, ale trzeba się spieszyć, bo czas jest sprzyjający..... NO TAK - WYBORY IDA!!!!! https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3001563,reparacje-wojenne-od-niemiec-jaroslaw-kaczynski-podal-date-publikacji-raportu
Kaspar Hauser (8 sierpnia 2022 20:49)
Polanica Zdroj, tlumy na deptaku, stragany, restauracje, sklepiki, wszystko kolorowe, pachnace. Szczawno Jedlina, syf, patolka beznadzieja
REPARACJE - JAK KUPIC PSA? (8 sierpnia 2022 19:54)
Cytuję użytkownika: ODGRZEWANE KOTLETY PISU
Cytuję użytkownika: REPARACJE - JAK KUPIC PSA?
UPRZEJMIE INFORMUJE, ZE W 10.09.2004 W GLOSOWANIU NR 59 TUSK I SCHETYNA GLOSOWALI ZA WEZWANIEM POLSKIEGO RZADU DO PODJECIA DZIALAN NA RZECZ POZYSKANIA REPARACJI OD NIEMIEC. ALE JAK JUZ NIEMIECKIE PSY NA TYCH HASELKACH DOSTALY SIE DO KORYTA, TO ZAPOMNIELI O TEMACIE. DLACZEGO? SPRZEDALI REPARACJE DLA POLSKI, ZA STOLECZEK I EMERYTURKE Z BRUKSELI DLA RUDEJ SZMATY TUSKA. PO-JEBY ZNOWU ZDZIWIONE? GALY WAM DEBILE NIEDLUGO WYPADNA.
"W wyniku wojny Niemcy stracili na rzecz Polski jedną piątą swojego terytorium, z zasobami naturalnymi, miastami, infrastrukturą. Oddanie tych ziem oznaczało, że Polska uzyskała olbrzymi majątek" – wyjaśnia przedstawiciel formacji Angeli Merkel. I dodał, że konkretna gotówka też do Polski trafiła. "W sumie RFN wypłaciła z tytułu odszkodowań 73,4 mld euro. Kwota nie obejmuje wartości majątku pozostawionego na utraconych terenach" – zwracał uwagę niemiecki polityk. Dlaczego Polsce nie należą się reparacje wojenne? Odpowiedź na pytanie, dlaczego Polska nie ma szans na uzyskanie pieniędzy od Niemiec od dawna jest powszechnie znana. – Ta kwestia jest zarówno prawnie, jak i politycznie ostatecznie uregulowana – oznajmił w 2017 roku ówczesny rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert. I przypomniał, że w świetle prawa międzynarodowego Polska skutecznie zrzekła się reperacji w 1953 roku.omimo tego Polacy i tak znaleźli się w gronie narodów, którym Niemcy przez dziesiątki lat wynagradzali zbrodnie hitlerowskiej III Rzeszy. Chodzi między innymi o miliony marek, a później euro, jakie zostały przekazane ofiarom wojny w ramach odszkodowań, czy środki trafiające do Fundacji Polsko–Niemieckie Pojednanie. Jakiś czas temu sprawie ponownie przyjrzeli się eksperci powołani przez Bundestag. Przygotowano dokument zawierający szereg merytorycznych argumentów, które wskazują, iż Niemcy nie mają podstaw do podejmowania rozmów na temat reperacji dla Polski. Przede wszystkim podkreślono, że ewentualne roszczenia "utraciły moc najpóźniej 12 września 1990 roku". Czyli w dniu, w którym w Moskwie sygnowano Traktat o ostatecznej regulacji w odniesieniu do Niemiec. Potocznie jest on zwany "Traktatem 2+4", gdyż w moskiewskich negocjacjach uczestniczyły Niemcy podzielone jeszcze na RFN i NRD, oraz cztery mocarstwa alianckie z czasów II wojny światowej – USA, ZSRR, Wielka Brytania oraz Francja. Na specjalnych warunkach traktat po części negocjowała też Polska.uż nie PRL, a wolna i demokratyczna III RP potwierdziła wówczas decyzję z 1953 roku. Jak to ujęto w ekspertyzie Bundestagu, "Polska w ramach negocjacji traktatowych co najmniej milcząco zrezygnowała z dochodzenia reparacji wojennych". Wspomniany rzecznik Angeli Merkel w jednym z wystąpień wskazał na jeszcze jeden – PODSTAWOWY wręcz – PROBLEM, który staje na drodze do uzyskania przez rząd PiS jakichkolwiek środków. – NIE MA OFICJALNEGO ZAPYTANIA ZE STRONY POLSKI o ten temat – mówił Seibert pięć lat temu. https://natemat.pl/429184,mularczyk-pokazal-ile-polska-stracila-ziem-po-ii-wojnie-swiatowej
A O TO PRZYKLAD KUPIONEGO PSA. ZIEMIE NIEMCOW, NIE BYLY W RAMACH REPARACJI, TYLKO W ZAMIAN ZA UTRACONE ZIEMIE NA WSCHODZIE. POLSKA ZOSTALA PRZESUNIETA BARDZIEJ NA ZACHOD. OGOLNY BILANS I TAK SPRAWIA ZE POLSKA JEST W PLECY, NA SAMEJ ZIEMI. PRZYJMIJMY ZE NIEMCY NIE WIEM GDZIE, ALE NIECH NAWET ZAPLACILI 100 MLD, A NIE 74. TO DO KILKUNASTU BILIONOW JESZCZE DALEKO. WIEC SIAD AZOR. KIEDYS MOWIONO, ZE W OKOLICACH SA STRAZNICY NIEMIECKIEJ PAMIECI. WYCHODZI NA TO, ZE TO PARTIA PO-JEBOW. JAK SAMI WIDZICIE, AZOR CYTUJE TYLKO NIEMIECKICH POLITYKOW. HEHEHE. NO ALE WRACAMY, JAK KUPIC PSA? DAC MU STOLEK SZEFA UE HEHEHE. UPRZEJMIE INFORMUJE, ZE W 10.09.2004 W GLOSOWANIU NR 59 TUSK I SCHETYNA GLOSOWALI ZA WEZWANIEM POLSKIEGO RZADU DO PODJECIA DZIALAN NA RZECZ POZYSKANIA REPARACJI OD NIEMIEC. ALE JAK JUZ NIEMIECKIE PSY NA TYCH HASELKACH DOSTALY SIE DO KORYTA, TO ZAPOMNIELI O TEMACIE. DLACZEGO? SPRZEDALI REPARACJE DLA POLSKI, ZA STOLECZEK I EMERYTURKE Z BRUKSELI DLA RUDEJ SZMATY TUSKA?
scc (8 sierpnia 2022 19:16)
Cytuję użytkownika: ŻENADA
Cytuję użytkownika: xsdS
Cytuję użytkownika: Michał
panie fedoruk romans z PiSem nie wychodzi na dobre. Czy PiS zwalnia z myślenia?
ciebie i PO już przy porodzie zwolniono od myślenia PIS 39% PO 24 % myśl jak masz czym mózgiem nie da rady rozum tylko rozum co 1000 posiada POwiec
Odezwał się "myślący"....Jedno zdanie bez ładu i składu, bez jednego chociażby znaku interpunkcyjnego. Szczyt pisiorskiej elokwencji i inteligencji.
Napisz to samo tylko PO Polsku inteligent z PO hahahahahaha jak jachira,komorowski ,tusk,mucha hahahahaha
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Na wieżę poczekamy trochę dłużej

Pierwsza szkoła dla niepełnosprawnych powstała dzięki księżnej Daisy

''Obrotowe znaki'' - prokuratura wszczęsła śledztwo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij