Menu

Sobięcin: Zalało kamienicę przy Zachodniej. Mieszkańcy mówią, że to przez remont drogi

„Wodospad” na korytarzu i zalana kamienica. Tak wyglądał budynek przy ul. Zachodniej. Jak informują mieszkańcy – problemy rozpoczęły się wraz z remontem drogi.

Sobięcin: Zalało kamienicę przy Zachodniej. Mieszkańcy mówią, że to przez remont drogi

- Nigdy nic się nie działo, zaczęło się odkąd zaczęli robić drogę. Podsypanie piachem jest według Eurovia zabiegiem profilaktycznym ...teraz woda się nie leję, ale ściany piją wodę, jest grzyb na ścianie w pokoju i wilgoć – informuje mieszkaniec.

Były również problemy z wypompowaniem wody. Strażacy musieli przeciąć próg od drzwi wejściowych.

Mieszkańcy ulicy Zachodniej skarżą się na uciążliwości spowodowane przez remont tej drogi. Ich zdaniem wykonawca nie zadał sobie trudu, by możliwie jak najbardziej zniwelować bariery, jakie powstały na skutek prowadzonych prac. Duże problemy z poruszaniem się w tym rejonie mają zarówno kierowcy, jak i piesi, głównie osoby starsze i niepełnosprawne

 

 

Przeczytaj też: Mieszkańcy ul. Zachodniej odcięci od świata

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Komentarze

Mirek (25 sierpnia 2022 6:48)
Dobry, tani towar - 604603849
Lola (24 sierpnia 2022 13:05)
To nie wina remontu drogi - to wina WODY.
Michal (24 sierpnia 2022 11:11)
U mnie remontu nie ma ulicy, a woda zalała nasz budynek, nawet robiliśmy odpływ sami. Nic to nie dało tyle było wody, tak jest gdy pada dużo deszczu. Ale my zawsze mamy worki z piaskiem naszykowane w razie W.
Roman 500 000 (24 sierpnia 2022 10:57)
Zalało i będzie zalewać. Srul zajęty prasowaniem wstęgi do przecięcia na Ekranówce, więc 1 maja go absolutnie nie interesuje.Jak reszta problemów miasta.

Dodaj komentarz

kamienica  |   sobiecin  |   droga  |   woda  |   sciany  |   problem  |   interwencja  |  

Wycięli drzewa, będzie remont drogi

Tunel na S3 prawie gotowy. Zobacz przejazd

Na Odlewniczej gorzej niż na księżycu (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij