Menu

Boguszów Gorce: Dewastacja wspólnym problemem

Powyginane znaki drogowe, graffiti na ścianach budynków, powybijane szyby w sklepach, przewrócone kosze na śmieci – to tylko niektóre rzeczy z którymi gmina Boguszów-Gorce boryka się na co dzień. Zniszczone mienie wymaga naprawy, a ta pociąga za sobą koszty.
 

Boguszów Gorce: Dewastacja wspólnym problemem

Skala eskalacji zachowań, które prowadzą do niszczenia mienia publicznego jest ogromna.

- Jest to szczególnie przykre i niezrozumiałe, kiedy dotyczy rzeczy, z których korzystamy wszyscy, które służą dzieciom, poprawiają wygląd miasta. Wczoraj został ujawniony kolejny bulwersujący akt wandalizmu na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej w Boguszowie-Gorcach. Po godzinie 18:00 doszło do zniszczenia drzwi do sali gimnastycznej, z której na co dzień korzystają uczniowie tej szkoły. Tego samego dnia w nocy siekierą zniszczono skrzynkę gazową. Policja zabezpieczyła nagranie z monitoringu.  - informuje Gmina Boguszów-Gorce

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Max (11 września 2022 12:32)
Za małe kary finansowe i obciążać rodziców a żałosne sądy zajmują się wszystkim tylko nie pracą
Jan (7 września 2022 21:25)
Czy monitoring który jest na szkole to atrapa czy jest podpięty pod jakąś sieć która ktoś monitoruje. Dewastacja na boisku, notoryczne picie za szkoła a policja boguszowska to sieci na komisariacie i boi się wyjść. Gdzie jest straż miejska? Tylko pokazuje się na imprezach?
Bogdan (7 września 2022 20:55)
A gdzie jest Boguszowska policja i straż miejska? Może Pani burmistrz wzięłaby ekipę do roboty?
Moje imie (7 września 2022 20:50)
A to Gmina nie posiada ubezpieczenia?
Ala (7 września 2022 0:06)
Większe kary dla takich idiotów lub jak by matka zapłaciła 20 tyś tego by nie było .
Maniuś (6 września 2022 22:04)
Zrobić wieśniakom przystanek czy ławki lub coś innego TO NIE WIEDZA CO TO JEST I DO CZEGO i to jest problem całego Wałbrzycha

Dodaj komentarz

boguszow-gorce  |   dewastacja  |   gmina  |   problem  |   mieszkancy  |   112  |   drzwi  |   zniszczone  |   gmina  |  

Budynek po dawnym kasynie zysa nowe życie

Wałbrzych: Bezużyteczny rozkład, tłok i psujące się autobusy

Dziki wracają do Wałbrzycha?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij