Menu

Rowerzysta miał 3,2 promila

Mocno zdziwili się policjanci, którzy zatrzymali w Mieroszowie pijanego rowerzystę. Mężczyzna miał 3,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
 

Rowerzysta miał 3,2 promila

Mężczyzna wpadł przed godziną 18:00 w Mieroszowie na ul. Wojska Polskiego. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez miejscowych policjantów wykazało, że 32-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego miał 3,18 promila alkoholu w organizmie. Na tym więc zakończyła się jego podróż rowerem. 32-latek został ukarany mandatem - 2,5 tysiąca złotych.

Policja przypomina, o wysokości mandatów: do 0,5 promila alkoholu - tysiąc złotych,
powyżej 0,5 promila - 2,5 tysiąca złotych.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Placek to onuca (9 września 2022 17:38)
Cytuję użytkownika: P
Jebane nazistowsko-faszystowskie panstwo
Wyjedź, nikt cię nie trzyma
Gość (9 września 2022 10:01)
Kurna, do półtora promila daję radę, sprawdzałem alkomatem... Powyzej zrzuca mnie z roweru... Naprawdę gość, powinni go wziąć do jakiś zawodów w tym temacie... np w Rosji.
P (9 września 2022 9:45)
Jebane nazistowsko-faszystowskie panstwo

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pijani kierowcy  |   pijany rowerzysta  |  

Podpalił bezdomnego, później obserwował, jak się pali. Mężczyzna zmarł

Strażacy musieli wejść przez okno

Groził nożem rodzinie. Mówił, że ich zabije

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij