Menu

Przytomna reakcja opiekunki uratowała seniorkę

Straż Pożarna pomogła dostać się do mieszkania przy ul. Piłsudskiego, w którym przebywała 76-letnia kobieta wymagająca pomocy medycznej. Ratowników wezwała jej opiekunka, która nie mogła dostać się do środka.

Przytomna reakcja opiekunki uratowała seniorkę
Służby ratownicze zaalarmowała kobieta, która opiekuje się na co dzień 76-latką. Jej podopieczna nie otwierała drzwi, choć dało się usłyszeć przytłumiony głos seniorki. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie i policja. Konieczne było wyważenie drzwi, by dostać się do środka. Jak informuje Robert Strojny z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu, ratownicy dotarli do 76-latki i jak się okazało, była przytomna, choć kontakt z nią był utrudniony. Została przekazana pogotowiu, które zabrało ją do szpitala.
 
 
 
plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DJ2022 (12 września 2022 21:53)
Aniol stróż był przy niej !

Dodaj komentarz

112  |   straż pożarna  |   policja  |   pogotowie  |   seniorka  |   ratunek  |  

Wypadek pod Boguszowem. Trzy osoby poszkodowane

Wypadek na rondzie. Są utrudnienia w ruchu

Pani detektyw naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij