Menu

Próbował ukraść stanik, 19-latek założył go i próbował wyjść ze sklepu

Ubrał stanik pod koszulkę i próbował wyjść ze sklepu. Ochrona znalazła przy 19-latku więcej damskiej odzieży. Młody mężczyzna odpowie też za groźby karalne i posiadanie narkotyków.


 

Próbował ukraść stanik, 19-latek założył go i próbował wyjść ze sklepu

19-latek został zatrzymany przez pracowników ochrony w jednym ze sklepów na Piaskowej Górze. 

- Kiedy trafił do pomieszczenia, w którym oczekiwał razem z ochroniarzem na policję, zaczął mu grozić. Poprzez wyciągniecie gazu łzawiącego próbował zmusić mężczyznę, by ten wypuścił go ze sklepu. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

W trakcie przeszukania okazało się, że nastolatek ukradł spódnicę, pasek i stanik, który założył pod koszulkę. Wartość "zakupów" to około 100 zł. Policjanci znleźli też narkotyki - marihuane i metamfetaminę. 19-latek stanie teraz przed sądem.

- Za popełnione przestępstwa, kierowania gróźb karalnych i posiadania środków psychotropowych i odurzających,  oraz wykroczenie jakim była kradzież mienia,  grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - mówi komisarz Marcin Świeży.

adm
foto:
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

HAHAHA (18 września 2022 19:32)
A skąd wiadomo że to nie jest kobieta która przed chwilą kradzieży była mężczyzną? To jest rasizm i nietolerancja wobec LGBT.
wer (16 września 2022 19:46)
Cytuję użytkownika: ***** ***
To jakiś PiSopata.
wyborca PIS hahahahaha błaznów w PO nie brakuje co 2 to matura to bzdura
Zdziwiony (16 września 2022 8:56)
Może jechał na paradę równości....?
***** *** (15 września 2022 21:35)
To jakiś PiSopata.

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij