Menu

Wszystkiego najlepszego !!! Pani Antonina skończyła sto lat

Ma 6 dzieci, 10 wnuków, 23 prawnuków i 7 praprawnuków. Pani Antonina Rogalska, mieszkanka Głuszycy, skończyła 100 lat.


 

Wszystkiego najlepszego !!! Pani Antonina skończyła sto lat

Pani Antonina urodziła się 22 września 1922 r. jako jedna z 6 rodzeństwa. W setną rocznicę urodzin Jubilatce osobiście życzenia złożył burmistrz Głuszycy Roman Głód. Pani Antonina otrzymała też życzenia od premiera i wojewody dolnośląskiego.

Jubilatce życzymy zdrowia i uśmiechu oraz wielu cudownych chwil spędzonych w gronie rodziny.opr. adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

wałbrzych miasto koszykówki (24 września 2022 14:16)
Już o 18:00 inaugurujemy sezon 2022/23 w Pelplinie. Transmisja z meczu z Decką odbędzie się na otwartym kanale YouTube Emocje.TV. Link zostawiamy w komentarzu. Wiecie co z tym zrobić ???????? Trzymajcie kciuki za biało-niebieskich! ⚪️????
Kinoman (23 września 2022 15:53)
Oby nie było tak jak na filmie pt "Sprawa Się Rypła".Polecam go obejrzeć.

Dodaj komentarz

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc

Jasełkowe Granie Aniołkowe

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij