Menu

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Głuszycy

Uroczyste ślubowanie, pasowanie na uczniów klas pierwszych i wręczenie nagród dla dyrektorów placówek oświatowych - tak wyglądały w Głuszycy Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Głuszycy

- Dzień Edukacji Narodowej jest szczególnym świętem. Właśnie dziś, drodzy dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy oświaty, pragnę przekazać wszystkim najserdeczniejsze życzenia i podziękować za całą trudną pracę związaną z funkcjonowaniem placówek oświatowych, które działają tak, by najmłodsze pokolenie głuszyczan mogło się czuć bezpiecznie i aby mogło mieć dobre warunki do zdobywania wiedzy – mówił burmistrz Głuszycy Roman Głód.

Podczas uroczystości burmistrz Roman Głód wręczył nagrody szczególne dyrektorom głuszyckich placówek oświatowych: dyrektor Przedszkola Samorządowego w Głuszycy Ewie Dorosz, dyrektor Żłobka Gminnego w Głuszycy Anecie Kalenik, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Anecie Musik oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Dorocie Hałas.

W części artystycznej dyrektorzy, nauczyciele i młodzież szkolna zaprezentowali przedstawienie pokazujące w zabawny sposób codzienność pracy szkolnej.  Uroczystość zakończyły pokazy taneczne z udziałem uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego.

kat
foto: Urząd Miasta Głuszycy
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jarmark Bożonarodzeniowy w Głuszycy

Wałbrzych, Boguszów, Głuszyca: oddali hołd zmarłym policjantom

Uroczyste obchody rocznicy odzyskania Niepodległości

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij