Menu

Świdnica przygotowuje się do Jarmarku Bożonarodzeniowego

Rozpoczynają się zapisy na Świdnicki Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w rynku, od 16 do 22 grudnia. Rozpoczęły się też przygotowania do Świdnickiej Kolędy.


 

Świdnica przygotowuje się do Jarmarku Bożonarodzeniowego

Od 16 do 22 grudnia będzie można odwiedzić świąteczne stragany na świdnickim rynku, pełne rękodzieła, wyrobów artystycznych, rzemiosła, kulinarnych przysmaków i aromatycznych napojów.

Do dyspozycji wystawców oddanych zostanie 30 stanowisk w drewnianych domkach. Wszystkich zainteresowanych wystawieniem do sprzedaży swoich produktów zapraszamy do złożenia zgłoszenia, które przyjmuje Aleksandra Baranowska w Świdnickim Ośrodku Kultury (Rynek 43) - osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (tylko skan podpisanego zgłoszenia) – jarmark@sok.com.pl. Zgłoszenia są już przyjmowane, a o udziale w Jarmarku decyduje kolejność zgłoszeń.

kama
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ignacy (24 października 2022 8:47)
Dopuki PO w Wałbrzychu będzie rządzić to zawszę będzie brakować kasy na wszystko. Trzeba wybrać z rządu PIS na prezydenta , albo nowego beż partyjnego. TYLKO NIE PANIĄ WICE PREZYDENT !?
Bla la bla (23 października 2022 11:12)
A w Wałbrzychu nic nie będzie.POwiedzą że to przez PiS bo inflacja drogi prąd brak węgla itp bla bla bla.

Dodaj komentarz

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Świdnica przeciw przemocy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij