Menu

Ciężko chora nauczycielka prosi o pomoc

Pani Jadwiga zachorowała na nowotwór. Niestety pojawiły się liczne przerzuty. Leczenie jest kosztowne i kobieta prosi o pomoc. 

Ciężko chora nauczycielka prosi o pomoc
- Do niedawna moje życie mogło wydawać się idealne. Wcześniejsza emerytura po wielu latach pracy jako nauczyciel. 58 lat, trochę coś pobolewa, ale nie może być źle, bo lekarze, przecież specjaliści, nie drążą, nie sugerują dalszych badań, brak paniki.
 
Teraz szok. Diagnoza powaliła mnie i moją rodzinę z nóg. Nowotwór wykryty całkowitym przypadkiem. Zaawansowany rak jelita grubego, liczne przerzuty w wątrobie, płucach, węzłach chłonnych; problemy z sercem i nerką. Nie jest to coś co ktokolwiek chciałby usłyszeć o sobie bądź swoich bliskich.
 
Lekarze pierwszego kontaktu mnie zawiedli. Teraz zaczyna się moja walka. Walka o przetrwanie. Przez późne wykrycie nowotworu, zdaję sobie sprawę, że będzie to walka niezwykle ciężka i kosztowna. Jednak się nie poddaję, będę walczyć za wszelką cenę. - mówi Pani Jadwiga
 
Pomóc Jadwidze można dokonując wpłaty na konto:
 
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba
Santander Bank
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: 3309 pomoc dla Jadwigi Gawonicz
 
 
wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Jadwiga:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Santander Bank
Title: 3309 Help for Jadwiga Gawonicz
 
 
Aby przekazać 1% podatku dla Jadwigi:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać: 3309 pomoc dla Jadwigi Gawonicz
 
Więcej informacji jak pomóc kobiecie znajdziesz tutaj

red
foto: użyczona
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Agnieszka (30 października 2022 22:11)
Wprowadzić post dr. Dąbrowskiej. Proszę poczytać ????
Nokulas (28 października 2022 16:05)
Cytuję użytkownika: m
Oczyścić organizm. Wprowadzić głodówkę i pozwolić organizmowi się zregenerować. Człowiek jest również samouleczalny. Życzę powodzenia i powrotu do zdrowia .
Geniusz, lekarze go nienawidzą zobacz jak w 7 dni wyleczyć wszystkie choroby świata !
Wanda (28 października 2022 10:19)
Badania przesiewowe są bezpłatne i bez skierowania. W każdej przychodni, internecie itd. zachęcają do badania kolonoskopii, które wykazuje zmiany we wczesnym stadium. Wówczas jest w 100% wyleczalne.
Podzamczanin (27 października 2022 21:10)
Takich mamy lekarzy. On by dal skierowanie, ale potem musi się tłumaczyć szefowej dlaczego dal skierowanie na badanie za kilka tysięcy złotych. I potem efekty. Przychodnie darmowe były kiedyś. Teraz są w prywatnych rękach i to jest biznes.
m (27 października 2022 19:17)
Oczyścić organizm. Wprowadzić głodówkę i pozwolić organizmowi się zregenerować. Człowiek jest również samouleczalny. Życzę powodzenia i powrotu do zdrowia .
o (27 października 2022 17:53)
Niech jej Obajtek pomoże. Kasiasty jest.

Dodaj komentarz

jadwiga  |   zbiorka  |   pieniadze  |   nowotwor  |  

Oddawali krew w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Korzystała z karty zmarłej matki. Grozi jej 8 lat więzienia

Wałbrzych: Większość wniosków o dodatek węglowy zrealizowane

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij