Menu

Andrzej Panas ponownie prezesem SPKS

Andrzej Panas znów będzie kierował Stowarzyszeniem Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Wybrano też nowy Zarząd. Zmiany były konieczne – po rezygnacji dotychczasowego prezesa Wiesława Pawlica, który z przyczyn niezależnych ustąpił ze sprawowanej od początku tego roku funkcji.
 

Andrzej Panas ponownie prezesem SPKS

Zgromadzeni członkowie obradowali nad powołaniem nowego prezesa stowarzyszenia – po rezygnacji z tej funkcji Wiesława Pawlica. Ponownie na czele jednej z najstarszej organizacji biznesowej w regonie stanął Andrzej Panas, wieloletni prezes SPIKS-u. To będzie już czwarta kadencja dla wyróżnianego lokalnego przedsiębiorcy m.in. tytułem „Wybitna Osobowość 2020”, będącego współwłaścicielem i prezesem firmy Panas.

Jak zapowiedział w nowej kadencji nadal będzie kontynuował sztandarowe inicjatywy edukacyjne w zakresie przedsiębiorczości oraz zainicjowane przez siebie projekty rozwijające talenty młodzieży – jak np. „Zalogowani”. Nacisk postawiony zostanie na popularyzację stowarzyszenia i jego czołowych przedsięwzięć. Podobnie jak w poprzednich latach i zgodnie z ideą stowarzyszenia – będą też działania w reakcji na aktualne problemy przedsiębiorców i zapotrzebowanie lokalnej społeczności. W planach jest także podejmowanie nowych zamierzeń i otwartość na pomysły do realizacji w przyszłości.
 
Posiedzenie pozwoliło też na wyłonienie Zarządu SPIKS'u. W jego skład weszli – Marek Jodko - wiceprezes, rzecznik ds. dyscypliny; Krzysztof Habowski – wiceprezes, rzecznik ds. mediów; Mariusz Lenkiewicz – wiceprezes, skarbnik; Tomasz Karpiński – wiceprezes, mistrz ceremonii oraz Radek Nowicki – wiceprezes, rzecznik ds. sportu.

Podczas zebrania ustalono również składy Komisji Rewizyjnej i Sądu Honorowego. W niezmienionym zespole będzie funkcjonowała Komisja Rewizyjna. Nadal zasiadać w nim będą – Piotr Kurnicki, Ryszard Rodziewicz i Andrzej Skarul. Nieznaczne zmiany pojawiły natomiast w składzie Sądu Honorowego – do Artura Mastalerza i Mariana Sworobowicza dołączył Zbigniew Wysoczański.opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Pełna sala na koncercie Słonia w Świdnicy [FOTO]

Najwyższa Jakość Quality International dla Świdnicy

Świdnica przeciw przemocy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij