Menu

OKI zagra koncert w Aqua Zdroju

Piosenkarz i autor tekstów OKI zagra 9 grudnia w Aqua Zdroju. W kwietniu 2022 opublikował pierwszy singiel do albumu „Produkt47” pt., Jeżyk”. Po trzech miesiącach, utwór odtworzono w serwisie YouTube ponad 18 milionów razy.

OKI zagra koncert w Aqua Zdroju
- OKI po wyprzedanym PRODUKT47 TOUR oraz szalonym koncertowym lecie, powraca z jesienną trasą, która obejmie miasta w niemalże wszystkich częściach kraju. - informują organizatorzy
 
Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Wejść na halę będzie można od godziny 18:00
 
 
Osoby poniżej 15 roku życia mogą wejść tylko z pełnoprawnym opiekunem
 
Link do wydarzenia na fb znajdziesz tutaj

red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Fliper (6 listopada 2022 7:56)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
Kto to?
Pisowiec. Po głupim ryju widać
Myślący (6 listopada 2022 7:04)
Czy redaktor słuchał w ogóle o czym jest ta twórczość? Zrozumiem promowanie kolegi. Muzyką tego nie da się nazwać - gość umie szybko gadać, lecz to nie rapowanie. tekst - poziom pierwszej klasy gimbazy. Twórczość - miernota
Mniemanolog (5 listopada 2022 17:35)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
Kto to?
Inteligentny wyraz twarzy ma więc zapewne jak mniemam elekorat platformy.
Kakaowy ministrant (4 listopada 2022 21:53)
Kto to?

Dodaj komentarz

koncert  |   walbrzych  |   oki  |   muzyka  |   scena  |   aqua  |   zdroj  |  

Nagrają płytę i zapowiadają teledysk

Stary Zdrój: Około 130 dzieci dostało paczki

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij