Menu

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc

Policjanci z Głuszycy poszukują dwóch zaginionych mężczyzn. Obaj wyjechali za granicę do różnych krajów i po jakimś czasie rodziny straciły z nimi kontakt.

Zaginęli za granicą. Policja i rodziny proszą o pomoc
Kamil Szczakowski ma 38 lat. Z informacji, które uzyskali policjanci w momencie zgłoszenia zaginięcia od rodziny, mężczyzna jakiś czas temu wyjechał do Monachium i najprawdopodobniej pracował w Niemczech. Ostatni raz rozmawiał z rodziną z telefonu komórkowego przypadkowej osoby około dwa miesiące temu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Ma dwa charakterystyczne tatuaże na nodze i ręce. Obecnie może być osobą bezdomną.
 
 
Natomiast według zgłoszenia od najbliższych, 34-letni Dariusz Stefanowicz w 2021 roku miał wyjechać do pracy do Holandii. Po pewnym czasie przestał kontaktować się z rodziną. Ostatnia rozmowa telefoniczna miała miejsce blisko roku temu. Nie ma informacji, do jakiej miejscowości wyjechał.
 
 
 
Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje o tym, gdzie Kamil Szczakowski i Dariusz Stefanowicz przebywają o pomoc w ich odnalezieniu i kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 512 34, 47 87 513 60) lub Komisariatem Policji w Głuszycy pod numerem telefonu 47 87 575 00.
 
opr.plr
foto: użyczone / KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   policja  |   112  |   zaginieni  |   poszukiwani  |  

Budują miasteczko wiertnicze w Głuszycy

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij