Menu

Kradli rury gazowe

Straty wynoszą blisko 5 tys. zł. Dwóch zatrzymanych w Głuszycy złodziei okradło remontowany budynek przy ul. Grunwaldzkiej. Zginęły między innymi zdemontowane rury. Jeden z zatrzymanych próbował oszukać policjantów podając się za... swojego brata. 

 

Kradli rury gazowe
O tym, że z terenu remontowanego budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy zginęły pochodzące z demontażu rury instalacji gazowej i inne wartościowe przedmioty, policjanci zostali poinformowani w poniedziałek przed południem. Po kilku godzinach mieli już złodziei.
 
 
Zatrzymany  28-latek wpadł w okolicach budynku, który okradł. Podczas zatrzymania próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy podając się za brata.  31-latek został zatrzymany przy ul. Bohaterów Getta. Mundurowi wytypowali skup złomu, a także jedną z posesji, gdzie znaleźli sporą część łupu. 

Obaj głuszyczanie staną przed sądem - 31-latkowi grozi 5 lat więzienia, a 28-latkowi  7,5 roku, gdyż działał w warunkach recydywy.

adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@walbrzch24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Głuszyca  |   złodziej  |  

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij