Menu

Jarmark Bożonarodzeniowy już od piątku

Do 22 grudnia na trzydziestu stoiskach w drewnianych straganach wystawienniczych, będzie można kupić rękodzieło, wyroby artystyczne, ozdoby i dekoracje świąteczne czy też kulinarne przysmaki i aromatyczne napoje. Już 16 grudnia rozpocznie się Świdnicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

 

Jarmark Bożonarodzeniowy już od piątku

Atrakcją dla dzieci będzie zagroda alpak. Zwierzęta  będą w rynku w sobotę, 17 grudnia od godz. 12.00 do 15.00. Dzień później najmłodszych odwiedzi Mikołaj z Laponii. Bożonarodzeniowe warsztaty, konkursy, animacje i koncerty przygotowały instytucje kultury.

Na tradycyjne spotkanie ludzi sportu i kibiców przy ognisku, czyli „Sportową Kolędę” zapraszamy w piątek, 16 grudnia o godz. 17.00 na plac przed lodowiskiem. Kilka dni później, w czwartek, 22 grudnia o godz. 17.00 na placu przed katedrą odbędzie się wigilia organizacji pozarządowych.

W niedzielę, 18 grudnia o godz. 14.30 zapraszamy do Rynku na jasełka przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury. A już o godz. 15.00 na „Wigilię wszystkich świdniczan”, podczas której harcerze wręczą gospodarzom światełko betlejemskie. Świdniczanie będą mieli też okazję wspólnie kolędować z „Dzikim Chórem” i wypić gorący barszczyk.adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Biurwa (14 grudnia 2022 10:52)
Czy ceny tradycyjnie będą zaporowe?

Dodaj komentarz

''Kara jest rażąco niska'' - prokuratura odwoła się od wyroku

Nowe schronisko dla bezdomnych

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij