Menu

Pożar na Glinickiej, w garażu butle z gazem

Na szczęście nie doszło do wybuchu - strażacy wynieśli dwie 11-kilogramowe butle z propan - butanem z płonącego garażu. Pożar wybuchł przy ulicy Glinickiej.  To jednak nie jedyny nocny pożar w Wałbrzychu.

 

Pożar na Glinickiej, w garażu butle z gazem

To była pracowita noc dla wałbrzyskich strażaków. Przed północą zostali wezwani do pożaru altany ogrodowej i garażu przy ulicy Glinickiej. Jak sie okazało, w altanie znajdowały się dwie 11-kilogramowe butle z gazem (propan-butan). Istniało ryzyko, że może dojść do eksplozji, na szczęście strażacy wynieśli butle z pomieszczenia.

Jak informuje kpt. Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej, na szczęście pożar nie rozniósł się na pobliskie zabudowania. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru.

Z kolei około godziny 3, strażacy jechali do pożaru altany na terenie ogródków działkowych na Podzamczu. Altana spłonęła całkowicie.

adm
foto: nadesłane (czytelnik walbrzych24.com)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (20 stycznia 2023 15:34)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Gazociągowy (18 stycznia 2023 20:09)
Cytuję użytkownika: spec
Cytuję użytkownika: Wodociagowy
Ruskie onuca podpalaja
Twoj stary to onuca
i w dodatku śmierdząca i dziurawa
spec (18 stycznia 2023 10:32)
Cytuję użytkownika: Wodociagowy
Ruskie onuca podpalaja
Twoj stary to onuca
Wodociagowy (18 stycznia 2023 10:19)
Ruskie onuca podpalaja

Dodaj komentarz

Atrakcje 31. Finału WOŚP w Wałbrzychu

Czujnik czadu uratował rodzinę

Pożar na Mickiewicza

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij