Menu

WOŚP zagra w Boguszowie-Gorcach (VIDEO)

Zapraszamy na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Boguszowie-Gorcach. O atrakcjach tegorocznej imprezy opowiada Marek Dańczak, dyrektor Centrum Kultury - Miejskiej Biblioteki Publicznej w Boguszowie Gorcach.

WOŚP zagra w Boguszowie-Gorcach (VIDEO)

 

 

foto / video: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

DJ2023 (24 stycznia 2023 18:38)
Paczmy pozytywnie ponieważ negatywnie nic nie osiągniemy albo kupcie w aptece Positivum, tabletki, 180 szt. za 30 zł.
scc (24 stycznia 2023 18:26)
ja dałem 2 kilo moczu hahahaha onucą ani grosza
*** (24 stycznia 2023 17:49)
20 zł wpłacone na konto szpitala = szpital otrzymał 20 zł, 20 zł wrzucone do puszki trzymane przezj przez zziębnięte dziecko, kto wie ile otrzyma szpital ??? owsik nie wykonał do dzisiaj żadnego wyroku sądowego nakazującego ujawnienie zapisów w księgach rachunkowych, to co mówią, że zebrano i potem rozdano to jedno, a co w rzeczywistości i na poszło to drugie. Natomiast biorąc pod uwagę pieniądze z naszych podatków na NFZ i wysokość tego co owsik zbiera, to jest jakiś 1 max 3 procent, a ile z tego de facto trafia na "szczytny cel" ???
Antychryst (24 stycznia 2023 17:46)
Cytuję użytkownika: WOSP - fakty
To nie Owsik zbiera na dzieci, tylko dzieci na rodzinę i pałac Owsika.
Nie dajesz nie przeszkadzaj. Ty wybierasz tacę ja to szanuję i szanuj innych.
WOSP - fakty (24 stycznia 2023 15:56)
To nie Owsik zbiera na dzieci, tylko dzieci na rodzinę i pałac Owsika.
PanLach (24 stycznia 2023 14:48)
Mrówka ma to w odwłoku.

Dodaj komentarz

Pomóżmy Tomkowi z Wałbrzycha

Wiosenny biathlon na Dzikowcu

Ratujmy serce Agatki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij