Menu

Podwyżka zarobków w Policji. Prawie 5 tys zł na rękę

Wzrosły zarobki funkcjonariuszy policji. Teraz po ukończeniu szkolenia podstawowego policjant może zarobić 4642,69 zł netto, a jeśli nie ma ukończonych 26 lat na rękę otrzyma 4967,69 zł. Najbliższy nabór już 5 maja. 

Podwyżka zarobków w Policji. Prawie 5 tys zł na rękę
- Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja, wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju. - informuje policja
 
Najbliższe terminy przyjęć do Policji:
 
5 maja 2023 r.
3 lipca 2023 r.
 
 
23 sierpnia 2023 r.
27 października 2023 r.
28 grudnia 2023 r.
 
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie policji

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ciekawostka (22 marca 2023 7:05)
Cytuję użytkownika: Kalina (16 marca 2023 17:46)
Cytuję użytkownika: Józek
A ile zarobi nauczyciel po studiach?
Mniej niż pani sprzątajaca. PiSuar nigdy nie będzie tolerował ludzi wykształconych i chorych (patrz protest w sejmie). Zaraza to zaraza.
Jakoś tak dziwnie się składa, że to wśród członków PO dominuje, wbrew powszechnemu mniemaniu większość ludzi po podstawówce i zawodówce. Warto sięgnąć do źródeł.
A453 (17 marca 2023 14:20)
Za mało zarabiają,powinni mieć więcej, nie mówiąc o strażakach.
Piotr (17 marca 2023 13:52)
toż to obecnie formacja usłużnych kundli ! obciach i wstyd.
Jan (17 marca 2023 10:01)
Cytuję użytkownika: V_
Jestem zainteresowany . Czy będą zajęcia ze strzelania z UPAdlińskiego granatnika w pomieszczeniach zamkniętych na komendzie i komisariatach ?
Ja tez ja tez bym tak postrzelal
Do kretyna z PO (16 marca 2023 21:36)
Cytuję użytkownika: V_
Jestem zainteresowany . Czy będą zajęcia ze strzelania z UPAdlińskiego granatnika w pomieszczeniach zamkniętych na komendzie i komisariatach ?
Strzel sobie z procy w ten durny łeb.
Pablo (16 marca 2023 21:04)
A pracownik cywilny po 25 latach pracy 2,5 na rękę.Żenada.
V_ (16 marca 2023 20:24)
Jestem zainteresowany . Czy będą zajęcia ze strzelania z UPAdlińskiego granatnika w pomieszczeniach zamkniętych na komendzie i komisariatach ?
posterunkowy (16 marca 2023 19:32)
Cytuję użytkownika: Tom
Państwo policyjne pis
Każdy z tych policjantów w przyszłości może zostać komendantem głownym. Warto naprawdę warto.
Tom (16 marca 2023 19:18)
Państwo policyjne pis
Podzamczanin (16 marca 2023 19:14)
Jakoś jednak nie skorzystam. Wstyd dziś być policjantem,mimo że są potrzebni. Reklamę sobie zrobili ostatnie lata jak milicja. Pozatym to dalej grosze.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

policja  |   nabor  |   podwyzki  |   zarobki  |   pensja  |   112  |   997  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij