Menu

Za duża prędkość i finał w rowie

59-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego jechała ul. Wrocławską w kierunku Świebodzic i jej samochód "wylądował" w rowie. Na szczęście, ani jej, ani nikomu postronnemu, nic się nie stało.

Za duża prędkość i finał w rowie
Jadąca za szybko 59-latka zjechała samochodem z jezdni do przydrożnego rowu. Uszkodziła znak drogowy oraz bariery ochronne.
 
 
Kobieta była trzeźwa, jechała sama i na szczęście nic jej się nie stało. Ostatecznie kobieta ukarana został dwustuzłotowym mandatem. Funkcjonariusze zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu za uszkodzenia.
 
red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wodociagowy (28 marca 2023 14:57)
Cytuję użytkownika: kkkkk
Cytuję użytkownika: dfhggfdh
Czekaj, czekaj, czekaj. Czy ona tego dokonała zaraz po wyjściu z ronda Romana w stronę Świebodzic?
Dokładnie! W tle mur od Palmiarni.
A pamiętacie tego dostawczaka co zima wypadł z ronda za tesco? Tamten za to dostał 1500 a ona 200 zł. Sprawiedliwie prawda? A ja myślałem że taryfikator za 200 zł nie ma za taki czyn
Wyborca PiS (28 marca 2023 10:40)
Widać gołym okiem, brak oświetlenia jezdni, droga nie odśnieżona oraz nie skoszona trawa.
kkkkk (28 marca 2023 10:17)
Cytuję użytkownika: dfhggfdh
Czekaj, czekaj, czekaj. Czy ona tego dokonała zaraz po wyjściu z ronda Romana w stronę Świebodzic?
Dokładnie! W tle mur od Palmiarni.
dfhggfdh (28 marca 2023 6:22)
Czekaj, czekaj, czekaj. Czy ona tego dokonała zaraz po wyjściu z ronda Romana w stronę Świebodzic?
Julian (28 marca 2023 1:26)
Oczywiście kobiety jeżdżą bezpieczniej, nawet na prostej drodze

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   swiebodzice  |   wroclawska  |   112  |   997  |  

Ponad 300-letnie meble wróciły do Zamku Książ

Wypadek i ''lewe'' prawo jazdy

Czołówka na Świdnickiej: kierowca przysnął za kierownicą

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij