Menu

Gość Dnia - Paweł Mazur

- Czekamy na odpowiedź pana ministra i dajemy mu czas. Jeśli nie będziemy mieli odpowiedzi, to na pewno będziemy kontynuować nasz protest. Nie mogę powiedzieć, że nie będzie blokad dróg, choć ja mam inną filozofię na protestowanie - mówi Paweł Mazur, prezes Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej w Powiecie Wałbrzyskim, który pikietował pod biurem poselskim Michała Dworczyka. Rolnicy z regionu domagają się rozmów z rządem i rozwiązania narastających od lat problemów, których apogeum okazała się afera z ukraińskim zbożem.

Gość Dnia - Paweł Mazur

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy Jacek Pilchowski (14 kwietnia 2023 22:37)
Cytuję użytkownika: Krzysiek
Na kogo pan glosowałeś? Teraz płacz. Oj szkoda mi was rolnicy, ale płakać nie będę wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że minister Dworczyk nie kiwnie w waszej sprawie palcem. Miłej nocy.
Pyta pan na kogo ten pan Mazur głosował. Przecież to słychać w tym co mówi: Głosował na arbuzy które są na wierzchu zielone a w środku czerwone. - Czyli PSL P.S. Wasz czyli ludzi totalnie PO-kręconych problem jest jednak teraz bardzo duży. Nawet arbuzy nie chcą teraz mieć z Tuskiem nic wspólnego.
Krzysiek (14 kwietnia 2023 21:22)
Na kogo pan glosowałeś? Teraz płacz. Oj szkoda mi was rolnicy, ale płakać nie będę wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że minister Dworczyk nie kiwnie w waszej sprawie palcem. Miłej nocy.

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Paweł Mazur. Michał Dworczyk  |   protest  |   rolnicy  |   rolnictwo  |   zboże  |  

Gość Dnia - Marek Michalak

Wystartował Marsz po Wolność Leona Sawickiego

Protest: pójdzie piechotą z Wałbrzycha do Warszawy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij