Menu

Do wygrania jest Toyota. Ruszyły zapisy na XXIII Półmaraton Wałbrzych

Tradycyjnie wśród uczestników rozlosowany zostanie samochód Toyota. Wprawdzie start XXIII Toyota Eko Półmaratonu Wałbrzych zaplanowano na 3 września, ale  można się już zapisywać. Pobiegniecie ?


 

Do wygrania jest Toyota. Ruszyły zapisy na XXIII Półmaraton Wałbrzych

Przed uczestnikami tradycyjnie bieg na dwóch dystansach: półmaraton - 21,0975 km i bieg na 10 km. Start i meta znajdować się będą w wałbrzyskim rynku. Limit startujących osób to  2 000 uczestników.

Zwycięzcy półmaratonu mogą liczyć na nagrody finansowe - za I miejsce 2000 zł
(II m 1500 zł., III m 1000 zł., IV m 700 zł., V m 500 zł., VI m 300 zł.)

Wszyscy pełnoletni uczestnicy, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu będą mieli szansę wylosować jedną z nagród specjalnych ( m.in. sprzęt AGD i RTV ) oraz nagrodę główną - samochód TOYOTA AYGO.

W XXIII TOYOTA EKO Półmaraton Wałbrzych pomiar czasu i ustalenie kolejności będą dokonywane za pomocą systemu chipów aktywnych w numerze startowym. Posiadanie chipa jest warunkiem wystartowania w biegu i sklasyfikowania w komunikacie końcowym.

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej Półmaratonu - TUTAJ.

Patronat honorowy nad biegiem objął tradycyjnie już prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

kb
foto: archiwum walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

szofer (21 kwietnia 2023 12:48)
Znowu pół miasta będzie sparaliżowane, czas tą imprezę przenieść na polne drogi.
fliper (19 kwietnia 2023 22:41)
Cytuję użytkownika: Do kretyna z PO
Cytuję użytkownika: ***** ***
Szkoda, że główną nagrodą nie będzie obiecany przez morawieckiego 1 z milona elektrycznych samochodów.
Sądzę, że rozlosują możliwość rozkalibrowania twojego zwieracza przez tradycyjnych, trzech pierwszych na mecie Afroamerykopolaków.
Wpis typowego pisiora. Tylko pedalstwo wam na myśli, zboczeńcy. Będziesz się w piekle smażył
Obwatel (19 kwietnia 2023 20:13)
Nie mam jak zarobić na nowy, od jutra biegam - przynajmniej jest szansa. Proszę o wsparcie.
Do kretyna z PO (19 kwietnia 2023 19:57)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Szkoda, że główną nagrodą nie będzie obiecany przez morawieckiego 1 z milona elektrycznych samochodów.
Sądzę, że rozlosują możliwość rozkalibrowania twojego zwieracza przez tradycyjnych, trzech pierwszych na mecie Afroamerykopolaków.
***** *** (19 kwietnia 2023 16:08)
Szkoda, że główną nagrodą nie będzie obiecany przez morawieckiego 1 z milona elektrycznych samochodów.

Dodaj komentarz

Toyota Aygo X trafiła do zwycięzcy loterii 23. Toyota Półmaratonu...

Górnik wygrywa z Polonią przed własną publicznością

20-kilogramowy tort na 10-lecie Rajdu o Kropelce (WYNIKI i FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij