Menu

Pożar w Boguszowie-Gorcach, ewakuowano lokatorów

Mieszkanie spłonęło doszczętnie, na szczęście nikt nie ucierpiał. Strażacy ewakuowali lokatorów z pozostałych mieszkań.


 

Pożar w Boguszowie-Gorcach, ewakuowano lokatorów

Pożar wybuchł w czwartek po godzinie 16:00 w lokalu na drugim piętrze  w Boguszowie Gorcach przy ul. Kościuszki.

- Do środka weszli strażacy zabezpieczeni w aparaty powietrzne, po przeszukaniu pomieszczeń nie stwierdzono obecności osób. Pożar został ugaszony, a lokal oddymiony. Sprawdzone zostały także pozostałe lokale, w których nie stwierdzono zagrożenia. - informują strażacy z OSP Boguszów Gorce.

Na miejscu działało sześć zastępów straży pożarnej - OSP Boguszów, OSP Gorce i 4 zastępy z Wałbrzycha. Na miejscu było także pogotowie gazowe i policja, która bada przyczyny pożaru. Prawdopodobnie było to zaprószenie ognia.kb
foto: OSP Boguszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

112  |   pożer  |   boguszów Gorce  |  

Policyjny pościg ulicami Wałbrzycha

Podzamcze: ponad kilogram narkotyków przechwycony przez policje

Trójka poszukiwanych w rękach policji

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij