Menu

Wałbrzych-miasto tajemnic. Czy to tylko hasło, czy prawda?

Czy sztolnie kompleksu Riese mogą być połączone podziemnym korytarzem z Książem? Czym za Hochbergów ogrzewano Książ zimą? Czy pomocnik maszynisty, który wszedł na lokomotywę zobaczył Złoty Pociąg? - co jest prawdą, co legendą a co wciąż nieodkrytą tajemnicą rozmawiam z Andrzejem Gaikiem - przewodnikiem z Zamku Książ

Wałbrzych-miasto tajemnic. Czy to tylko hasło, czy prawda?
kb
rddakcja@wlbrzych24.com

Komentarze

Anna (19 maja 2023 21:04)
Cytuję użytkownika: Analityk miejski
Tajemnicą największą jest to, dlaczego przez tyle lat Roman prezydentuje miastu.
To akurat nie jest tajemnicą.. po prostu jest świetnym gospodarzem miasta i ludzie chcą aby piastował ten urząd, proste.
Księgowy (16 maja 2023 13:59)
Największą tajemnica jest dlaczego Wałbrzychem rządzą zdalnie banki i zwyrole z Davos.
Analityk miejski (16 maja 2023 13:34)
Tajemnicą największą jest to, dlaczego przez tyle lat Roman prezydentuje miastu.

Dodaj komentarz

Maja Czerniachowska współtworzy aplikację dla studentów medycyny

Agnieszka Szpila: Wałbrzych jest miastem pięknym, bo pełnym kontrastów

Adam Bodnar o uchodźcach i prawach człowieka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij