Menu

Na odkryty basen do Głuszycy (zobacz cennik)

Co robić, gdy z nieba leje się żar ? Zapraszamy na basen do Głuszycy. Czynny będzie już od soboty (8 lipca).
 

Na odkryty basen do Głuszycy (zobacz cennik)

Obiekt czynny będzie w lipcu i w sierpniu w godz. 11.00-18.00. Mieści się w Głuszycy przy ul. Dolnej 2. Na miejscu czekają na nas trzy niecki basenowe: duża i mała oraz brodzik dla dzieci, a także boisko do piłki plażowej. Na basenie nad bezpieczeństwem będą czuwali ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratowniczego.

Bilet normalny - 9 zł.
Bilet ulgowy - 5 zł.
Karnet 5-dniowy normalny - 40 zł.
Karnet 5-dniowy ulgowy - 20 zł.
Karta Dużej Rodziny - 1 zł./osoba
Grupy zorganizowane (pow. 12 osób) - 4 zł./osoba
Dzieci do lat 5 i opiekunowie niepełnosprawnych — bezpłatnie

Czynne są też baseny w Strzegomiu (Ul. Mickiewicza 2), w Świdnicy (ul. Śląska), w Nowej Rudzie i Świebodzicach (ul. Rekreacyjna 1).

Czytaj też:
Na basen będziemy jeździć do Nowej Rudy, Świdnicy albo do Strzegomia


 

 

adm
foto: UM Głuszyca
regakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Elka (8 lipca 2023 8:52)
W Nowej Rudzie zrobili limit osób wejścia na basen . 1200 osób tylko wejdzie ????????????????
jopek (7 lipca 2023 9:14)
a balety bedo?
Józek (7 lipca 2023 5:28)
.. bo pan prezydent nie lubi wody ....
ttt (6 lipca 2023 16:33)
To chyba już lepiej do Świebodzic
gohciu (6 lipca 2023 15:59)
brawo srul@company...
Na wioskę (6 lipca 2023 12:26)
na basen. Wioski nas wyprzedzaja.

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   Po sąsiedzku  |   basen  |   pływalnia odkryta  |  

Światełka na choince osobiście włączył Święty Mikołaj (FOTO/VIDEO)

Pałac Struga: finał 20 lat ratowania zabytku

Dzikowiec: to już czwarty dzień naśnieżania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij