Menu

Dwie osoby nie żyją. Zawalił się budynek w okolicach Złotoryi

Dwie osoby zginęły na skutek zawalenia się budynku mieszkalnego w Rząśniku obok Złotoryi. 
Dwie osoby nie żyją. Zawalił się budynek w okolicach Złotoryi
- Odnaleziono drugą osobę, niestety obie poniosły śmierć na miejscu. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. - informuje Złotoryja112
 
Do katastrofy doszło dziś (środa) po godzinie 11:00 w Rząśniku w powiecie złotoryjskim.
 
Prawdopodobnie osoby, które znalazły się pod gruzami, prowadziły w budynku prace budowlane. Nie wiadomo co było przyczyną zawalenia budynku, mogło to być naruszenie jego konstrukcji, co spowodowało zawalenie ścian.
 
 
Na miejscu pracowało ponad 20 zastępów straży pożarnej w tym dwie grupy ratownictwa specjalnego z Lubina oraz Wałbrzycha.
 
red
foto: fb Złotoryja 112
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Moherowy Pisior (24 sierpnia 2023 16:02)
Cytuję użytkownika: Jonasz
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Kiedy pogrzeb?
Podaj kiedy umrzesz to wstawimy Ci parę uji w komentarzach .ludzie zginęli a ten jaja sobie robi. Na twoim grozi to pies się wysra
Wow, zapewne przeżyjesz swoje życie tak że gołąb przelatujący nad twoim grobem zesra się z wrażenia. A odprowadzić zmarłych w ich ostatniej drodze to obowiązek każdego katolika.
Jonasz (23 sierpnia 2023 23:43)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
Kiedy pogrzeb?
Podaj kiedy umrzesz to wstawimy Ci parę uji w komentarzach .ludzie zginęli a ten jaja sobie robi. Na twoim grozi to pies się wysra
Moherowy Pisior (23 sierpnia 2023 22:59)
Kiedy pogrzeb?

Dodaj komentarz

zlotoryja  |   smierc  |   dwie  |   osoby  |   budynek  |  

Przebudowują kamienicę przy ul. Kościelnej

Nie żyje nauczyciel Barbara Oziembłowska

Zaginiona biblioteka Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij