Menu

Mikołaj dla zwierząt. W schronisku zebrano ponad 3 tys. zł

Był kiermasz, loteria fantowa i sprzedaży kalendarzy — ponad 3 tysiące złotych udał się zebrać podczas Mikołajek w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup karmy.
 

Mikołaj dla zwierząt. W schronisku zebrano ponad 3 tys. zł

Mimo śniegu i zimna była wspaniała i gorąca atmosfera. Na stoisku przygotowanym przez uczniów z zespołu Zespół Szkół Nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera w Wałbrzychu, można było kupić świąteczne stroiki i ciasta. Była również loteria fantowa, a z dziećmi bawiła się maskotka wałbrzyskiej Straży Miejskiej. Mikołajki w schronisku odwiedziły wałbrzyskie parlamentarzystki — posłanka Katarzyna Izabela Mrzygłocka i senator Agnieszka Kołacz-Leszczyńska.

Mikołajki w Schronisku dla Bezdomnych zwierząt można uznać tym bardziej za udane, że podczas imprezy udało się zebrać pieniądze na karmę dla zwierząt.

Z kiermaszu ciast, stroików, loterii fantowej i sprzedaży kalendarzy zebraliśmy ponad 3 tys. zł, za co zostanie zakupiona specjalistyczna karma dla naszych podopiecznych. Już dziś zapraszamy Was w przyszłym roku. - informują pracownicy schroniska i dziękują wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli przy organizacji Mikołajek i na co dzień pomagają w schronisku.opr. kat
foto: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu
redakcjs@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (4 grudnia 2023 14:10)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu tak naprawdę niewiele jest imprez charytatywnych. W Niemczech od października zeszłego roku minimalna pensja krajowa wynosi po przeliczeniu na polskie 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
N. Grabińska (4 grudnia 2023 14:03)
W organizacji stoiska świątecznego pomogli jeszcze uczniowie i ich Rodzice z Zespołu Szkół im Marii Skłodowskiej Curie w Szczawnie Zdroju:) Dziękujemy za przepyszne ciasta i piękne gadżety na kiermasz:)
Iwona (4 grudnia 2023 11:46)
A może Panie by zasponsorowały jakieś świąteczne jedzonko dla zwierząt? Tak od siebie, nie tylko fotka że była akcja.
Tylko pytam (3 grudnia 2023 19:20)
Cytuję użytkownika: Alfa
Cytuję użytkownika: Tylko pytam
Super inicjatywa. Mam pytanie co się dzieje z dworczykiem, zyską czy macko? Po wyborach zapomnieli o Wałbrzychu i jego mieszkańcach. Nie ładnie PiSiory nie ma kampanii i nie ma was.
Pisiora to twój stary
Przepraszam, masz rację gdzie są ci z PiSuaru?
Alfa (3 grudnia 2023 17:21)
Cytuję użytkownika: Tylko pytam
Super inicjatywa. Mam pytanie co się dzieje z dworczykiem, zyską czy macko? Po wyborach zapomnieli o Wałbrzychu i jego mieszkańcach. Nie ładnie PiSiory nie ma kampanii i nie ma was.
Pisiora to twój stary
Tylko pytam (3 grudnia 2023 16:48)
Super inicjatywa. Mam pytanie co się dzieje z dworczykiem, zyską czy macko? Po wyborach zapomnieli o Wałbrzychu i jego mieszkańcach. Nie ładnie PiSiory nie ma kampanii i nie ma was.

Dodaj komentarz

Mikołaj w Domu Seniora Rusinowa

Mikołaj, elfy i paczki dla dzieci

Mikołaj przyleciał do Aqua Zdroju i rozdał 300 paczek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij