Menu

Czy z Dworca Miasto w Wałbrzychu można dojechać do stacji Joga?

Czy z Dworca Miasto w Wałbrzychu można dojechać do stacji Joga? Co ciekawego jest w zakładaniu nogi na szyję, siadaniu po turecku czy medytowaniu w pozycji kwiatu lotosu? Jak to się stało, że poczuła pociąg do systemu indyjskiej filozofii? - Marek Szeles rozmawia z Ewą Kosmalą, właścicielką salonu jogi "Stacja Joga", która mieści się na Dworcu Miasto w Wałbrzychu.

Czy z Dworca Miasto w Wałbrzychu można dojechać do stacji Joga?

Komentarze

Jurek (8 grudnia 2023 18:59)
Lepiej niech zaczną parkować na parkingu a nie gdzie popadnie bo później nie ma jak przyjechać. Stać je na te głupoty a na parking je nie stać?
Irek (8 grudnia 2023 17:15)
Brawo

Dodaj komentarz

podcast  |   Ewa Kosmala  |   Stacja Joga  |  

Jak się ''robi'' kulturę w mniejszych miastach?

Czy Księżna Daisy była w swoich czasach fajną ''laską''?

O połączeniu cymbergaja i tenisa stołowego czyli grze, w której...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij