Menu

Kaczki na wycieczce

Tuż po godzinie 21.00 w Komendzie Straży Miejskiej w Wałbrzychu rozdzwoniły się telefony. Sprawa dotyczyła 15 kaczek, które wybrały się na wycieczkę...

Kaczki na wycieczce
Piętnaście kaczek wybrało się na spacer ulicą Kolejową w Wałbrzychu, szły grzecznie++ gęsiego.  Gdy patrol interwencyjny dotarł na miejsce, okazało się, że całe stadko dotarło bezpiecznie w okolice budynku OSIR przy ul. Wysockiego. Kaczki eskortowane przez przechodniów i strażników dotarły do celu swej wycieczki – Pełcznicy. opr. adm
foto: Straż Miejska w  Wałbrzychu
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Miesiecznica (19 lipca 2018 22:47)
Ale hit, po prostu Kolejna procesja Smoleńska....
Kazimierz (17 lipca 2018 23:38)
Dac straznikom premie za błyskawiczną akcje
Kasia (17 lipca 2018 15:03)
I Straż miejska coś z tym zrobiła? Nie wierzę
Wba (17 lipca 2018 12:57)
Masakra zaraz powstanie film o kaczkach!
Senior (17 lipca 2018 10:49)
Sprawa zabawna, jednak to ciekawe, że kaczki pchają sie do Pełcznicy, chyba faktycznie jakość wody sie poprawia. Ja wczoraj zgłaszałem do straży w tym samym czasie chorego gołębia na Wańkowicza i po 10 minutach go zabrali. Widać mają co robić. W Polsce słabo funkcjonują służby zajmujące się ochroną zwierząt. Dobrze, że w Wałbrzychu tą role spełnia straż.
Sebastian (17 lipca 2018 10:46)
ALE HIT

Dodaj komentarz

Koczują w namiotach

Bezpiecznie Rowerem ze Strażą Miejską

Pół roku więzienia, za pobicie strażniczek miejskich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij