Klasa A: w poszukiwaniu trenera

Choć zaledwie 3 dni temu zakończyły się rozgrywki sezonu 2018/2019 klasy A, to działacze Unii Jaroszów już myślą o nadchodzącym roku. Jak poinformował portal dolfutbol.pl, klub rozpoczął poszukiwania nowego trenera zespołu. 

Unia Jaroszów to jeden ze szczęśliwców minionego sezonu klasy A, gdyż na finiszu ligi zespół grającego trenera Marcina Dobrowolskiego zajął 14., a więc ostatnie bezpieczne miejsce w klasyfikacji, broniąc się tym samym przed spadkiem do "Bundesligi".

 

Wszystko na to wskazuje, iż w przyszłym sezonie z Unią współpracować będzie nowy szkoleniowiec. Jak bowiem możemy przeczytać na portalu dolfutbol.pl, klub rozpoczął poszukiwania nowego opiekuna drużyny. Warunek - trener musi posiadać licencję uprawniającą do prowadzenia A-klasowego zespołu. Na oferty czeka prezes Damian Głód pod numerem telefonu 781-842-940.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno