Menu

Jakub A. stawia żądania

Jakub A., 22-letni student podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristyny z Mrowin "jest bardzo roszczeniowy, żąda codziennego dostępu do świeżej prasy i telewizora, chce przeniesienia do innej celi. Nie chce za to korzystać z wychodzenia na spacery" - informuje  Gazeta Wyborcza.

Jakub A. stawia żądania

Przypomnijmy, 10-letnia Kristina wyszła rano do szkoły, ale nie wróciła do domu.  Martwą dziewczynkę znalazł kilka godzin później mieszkaniec podżarowskiej wsi Mrowiny.  Przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki były rany kłute klatki piersiowej i szyi.

Podejrzany o morderstwo 22-letni student Jakub A. został zatrzymany kilka dni później.  Prokuratura postawiła mu dwa zarzuty: morderstwa ze szczególnym okrucieństwem i podżegania innej osoby do udziału w zabójstwie. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów.

 

Jakubowi A. nadano kategorię więźnia niebezpiecznego, został umieszczony w jednoosobowej, monitorowanej celi w zakładzie karnym w Wołowie.  Ma również założoną „kartę OZS” – osoby zagrożonej samobójstwem. Jakub A. jest "grzeczny, ale bardzo roszczeniowy". "Zażądał np. codziennego dostępu do świeżej prasy i telewizora - informuje Gazeta Wyborcza.

 

 


Czytaj też:
Jakub A. zatrzymany
Areszt dla Jakuba A.
Zarzuty za próbę samosądu w Mrowinach 

wb
foto: 
Dolnośląska Policja

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rozalia (16 lipca 2019 17:40)
Cytuję użytkownika: YON
A może dać mu jeszcze lalkę dmuchaną i wiadro talku żeby mu długo służyła a za dobre sprawowanie podwieczorek + kilka browarów na wekend i coś do przypudrowania noska a siłą go z pierdla nie zabiorą
Facio nie rozumie,że kara musi być długa i uciążliwa,a wiezień chudy i wystraszony.
YON (16 lipca 2019 13:54)
A może dać mu jeszcze lalkę dmuchaną i wiadro talku żeby mu długo służyła a za dobre sprawowanie podwieczorek + kilka browarów na wekend i coś do przypudrowania noska a siłą go z pierdla nie zabiorą
TakaPrawda (16 lipca 2019 11:11)
No cóż, Breivik też ma luksusowy "hotel" zamiast więzienia, dostęp do konsoli do gier, telewizji, książek, nauki itp. To są tzw. długofalowe skutki lewactwa, zamiast kary śmierci i pozbyć się śmiecia raz na zawsze bezkosztowo to utrzymywać gnoja do końca życia.
wal (16 lipca 2019 7:00)
Skoro o tym "informuje Gazeta Wyborcza" to pewnie jest to prawda. Przecież właśnie tam znajduje się znaczna część sympatyków tego szmatławca.ZWRNO
Gosc (16 lipca 2019 0:04)
A h*j do dupy to za mało lordowi z mrowin
Greg (15 lipca 2019 23:50)
Niech zainterweniuje ten pajac RPO z platformy. Każdemu się należy dostęp do wolnej prasy i tv
KASIA (15 lipca 2019 22:38)
Tego bydlaka powinni wypuscic na spacerniak tam by sie zajeli odpowiednio tym skur....nem!!!!! Ja pierodole ze takiego "czlowieka" trzymaja i obchodza sie jak z jajkiem.... co za pojebany kraj...
Kosmateusz (15 lipca 2019 21:47)
Cytuję użytkownika: Pan Pajak
To coś stawia jeszcze żądania. To ja też postawie, żądam przeniesienia tego bydlaka do wspólnej celi. A tam wtedy może żądać ile chce
Dokładnie! Szmaciarz ma tupet
Pan Pajak (15 lipca 2019 21:25)
To coś stawia jeszcze żądania. To ja też postawie, żądam przeniesienia tego bydlaka do wspólnej celi. A tam wtedy może żądać ile chce

Dodaj komentarz

Mrowiny  |   zabójstwo Kristyny  |   zabójstwo w Mrowina  |   Żarów  |   Jakub A.  |   morderstwo 10-latni  |   policja  |   997  |  

Siłacz z wałbrzyskiej policji

Jakub A. będzie ponownie zbadany - ruszył proces apelacyjny w...

Wraca sprawa mordercy 10-letniej Kristiny z Mrowin

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij